Knihy beletria Cestovanie a príroda Cestopisy

Kolem světa na kole

od Francouise a Claude Hervéovi z vydavateľstva CYKLOKNIHY s.r.o. máj, 2016 CS jazyk

Kolem světa na kole

Autor: Francouise a Claude Hervéovi
Vydavateľstvo: CYKLOKNIHY s.r.o.
Rok vydania: máj, 2016
EAN: 9788087193365
ISBN: 978-80-87193-36-5
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 167,0x230,0x0,0 mm
Podtitul: Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu
Žáner: Cestovanie, mapy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 23.5.2024
Bežná cena 13,85 €

Viac o knihe Kolem světa na kole (Francouise a Claude Hervéovi)

Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má dvojnásobné množství obrázků z cesty a na závěr přibyla ještě jedna kapitola. Jsou v ní vzpomenuty jejich dvě návštěvy České republiky, které se uskutečnily v letech 2011 a 2013 a odpovědi na otázky, které při čtení jejich knihy mohly vyvstat. Také se dozvíte, jak tyto francouzské cestovatelské legendy nyní žijí, co dělají a jak se má jejich dnes už dospělá dcera Manon.

Cesta kolem světa, kterou Françoise a Claude Hervéovi na kolech podnikli, stále patří k výjimečným cestovatelským počinům. Za 14 let ujeli více než 150 000 kilometrů a navštívili 66 zemí pěti kontinentů. Mimořádné bylo hlavně to, že se jim během cesty narodila dcerka Manon, s níž pokračovali v putování od jejich šesti týdnů věku až do šesti let, kdy musela do školy.

Cesta vzkriesenia
Moja najväčšia prehra

Kolem světa na kole (Francouise a Claude Hervéovi)DVD-Bicí souprava - proč. jak a co cvičit 3.diel (Francouise a Claude Hervéovi)