02 / 44 633 762

Vydavateľstvo: CPRESS
Rok vydania: august, 2016
Rok poslednej dotlače: február, 2018
Typ tovaru: viazaná s laminovaným poťahom
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 222 x 286 mm
Podtitul: 6. vydanie
Žáner: lekárstvo a medicína, stredné školy, univerzity
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 20.5.2024
Bežná cena 89,90 €

Viac o knihe Netterov anatomický atlas človeka, 6. vydanie (Frank H. Netter)

Známy, vo svete najžiadanejší a rokmi preverený ilustrovaný anatomický atlas, ktorý je obľúbený ako u študentov medicíny, tak aj u ich vyučujúcich. Učebnica obsahuje vyše 540 farebných anatomických prehľadov a je doplnená aj o rádiogramy využiteľné v klinickej praxi. Vynikajúce a názorné ilustrácie takmer posúvajú túto knihu od učebnice anatómie k umeleckému dielu.

Svetový bestseller - pre svoju dokonalú názornosť a zrozumiteľnosť ideálny pre štúdium anatómie. Tento anatomický atlas človeka je svetovo uznávaným vrcholom anatomickej vedeckej ilustrácie a stal sa najpredávanejším anatomickým atlasom, ktorý bol preložený už do 16 jazykov. Genialita obrázkov dr. Nettera spočíva v tom, že anatómiu vyobrazuje jasne, realisticky a vedeckým spôsobom, bez toho, aby jeho ilustrácie postrádali vyváženosť medzi komplikovanosťou a prehnanou zjednodušenosťou. Toto vydanie obsahuje viac ako 530 farebných a veľmi názorných ilustrácií, najnovšie informácie, radiografy, zábery výpočtovej tomografie (CT), CT angiograme a snímky magnetickej rezonancie. Oproti predchádzajúcemu vydaniu navyše prináša dôležitý pohľad na anatómiu z klinickej perspektívy, je doplnený majstrovsky vypracovanými ťažko zobraziteľnými anatomickými štruktúrami, ako je napríklad stredoušná dutina alebo kompletný priebeh vnútornej krkavice atď. Pribudla rada nových ilustrácií a rádiologických snímok. Radenie podľa jednotlivých régii je doplnené detailne vypracovanými svalovými tabuľkami z príslušného regia a celá kniha je tiež doplnená najnovšími poznatkami z anatomickej terminológie.

"Autori tohto slovenského prekladu boli vedení snahou, aby našej lekárskej verejnosti a študentom medicíny sprístupnili túto publikáciu, ktorá je nielen učebnicou anatómie, ale aj vedeckým a umeleckým dielom." -

Prof. MUDr. Vladimír Holibka, DrSc., Ústav normálnej anatómie Lekárskej fakulty Univerzity Palackého Olomouc

"Kniha je určená nielen študentom medicíny a zdravotníckych odborov, lekárom a zdravotníkom, ale aj všetkým, ktorí viac či menej v odbore anatómie pracujú a potrebujú naštudovať určitú tému alebo pochopiť vzťahy anatomických struktur.Díky dokonalosti Netterových obrazov je tento anatomický atlas nielen vynikajúce pomôckou pre vlastné štúdium anatómie, ale predovšetkým pre jej pochopenie. Okrem získania nesmierneho množstva informácií umožňuje kniha porozumieť obtiažnym anatomickým štruktúram v ich súvislostiach a získané znalosti vnímať ako komplex. A to by malo byť hlavným cieľom štúdia anatómie. "-

RNDr. Marcela Bezdíčková, Ph.D., MBA, Anatomy, Swansea University Medical School, United Kingdom

4,8 z 5 (15x)

Tímea B. 25. marec 2021
veľmi pekne spracovaný atlas, jeden z mála na SK, mne ako študentke nelekárskeho odboru veľmi pomohol.
Lucia P. 14. február 2021
Momentalne podla mna jeden z najlepsich atlasov na slovenskom trhu, prehladny, jasny, presny. Vhodny na studium lekarskych aj nelekarskych odborov. Chybaju vsak niekde slovenske nazvy. Co sa tyka obchodu- rychle dodanie, dobra cena, urcite odporucam.
Bianca K. 07. október 2020
Rýchle dodanie a super cena :)
Alica K. 06. jún 2020
Miestami chýbajú slovenské názvy a su len latinské. Inak fajn.
Daniela Z. 28. december 2018
Recenzia obsahuje spoiler. Môže prezrádzať zápletku alebo rozuzlenie deja. Zobraziť
Joso 19. november 2018
Výborný atlas