Knihy beletria Beletria Ostatné

Jak léčit nemoc šílené medicíny

od Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek z vydavateľstva Eva Šťastná 2013 CS jazyk

Jak léčit nemoc šílené medicíny

Autor: Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek
Vydavateľstvo: Eva Šťastná
Rok vydania: 2013
Rok poslednej dotlače: február, 2014
ISBN: 978-80-86739-55-7
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 155x218x20 mm
Žáner: ine
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 29.5.2024
Bežná cena 14,95 €

Viac o knihe Jak léčit nemoc šílené medicíny (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)

České zdravotnictví je nemocné. Více než opravdové léčení lidí dnes vidíme finanční a politické zájmy, které náš medicínsko-zdravotnický svět dokonale ovládly. A někdy to vypadá, že zdraví občana je na řadě až poté, co se nasytí peněženky mocných farmaceutických firem a podnikatelských skupin.

Vzniká zajímavý paradox. Zatímco dříve člověk pečoval o svoje zdraví a kolem toho organizoval veškeré své aktivity, nyní se občan musí hlavně přizpůsobit zájmům zdravotnických lobbistů. Zajímá vás, kdo na vašem zdraví vydělává a jak k tomu přijdete vy? Kniha z pera předních odborníků se na tuto otázku pokouší odpovědět. Její poutavý obsah se týká každého, kdo někdy překročil práh zdravotnického zařízení.

Spev siren

Jak léčit nemoc šílené medicíny (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Zaviate pieskom (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)O vodníkovi Chňuchňukovi (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Židia v 1. ČSR (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Nesnesitelná lehkost bytí (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Šmidrové (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Čínsko-český a česko-čínský slovník (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Management znalostí v praxi (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Pavúčikovia miláčikovia (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)Autodráha Carrera GO!!! 63514 Labková Patrola 4,3 m + 2 formule (Jiří Šavlík; Jan Hnízdil; František Houdek)