Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New English File New English File Advanced

New English File Advanced WorkBook with Key + MultiROM

od Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P. z vydavateľstva Oxford University Press 2010 EN jazyk

New English File Advanced WorkBook with Key + MultiROM

Autor: Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2010
EAN: 9780194594639
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 220,0x275,0x4,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 22.5.2024
Bežná cena 16,77 €
Kúpou tohto produktu získate 0,71 bodov

Viac o knihe New English File Advanced WorkBook with Key + MultiROM (Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.)

Študenti a učitelia milujú New English File vďaka textom a témam, pri ktorých chcú sami žiaci rozprávať, ako aj vďaka interaktívnym materiálom a veľkej podpore na internete. Učebnica je odporúčaná pre jazykové školy.

• Vynikajúce texty, ktoré motivujú študentov rozprávať.
  • Jazyk (gramatika a slovná zásoba) a precvičovanie anglickej výslovnosti sú v každej lekcii vyvážené.
  • V učebnici časť Grammar Bank s gramatickými pravidlami a cvičeniami, Vocabulary Bank s tematicky zameranou slovnou zásobou a Communication s aktivitami pre prácu vo dvojiciach.
  • Množstvo kopírovateľného materiálu v metodickej príručke pre učiteľov s ďalšími aktivitami na precvičovanie gramatiky a komunikačných zručností vrátane pesničiek.
  • Každá úroveň má svoje špecifiká, ktoré zohľadňujú potreby študentov danej úrovne.

New English File iPacks – digitálne pomôcky vhodné na interaktívne učenie. Kompletná digitálna verzia kurzu New English File. Online podpora a doplnkové materiály pre študentov a učiteľov vrátane nápadov na obohatenie vyučovacej hodiny. NEW na rok 2011 – Online Skills Practice – online podpora na precvičovanie zručností. Úplne nový materiál, ktorý dáva študentom to, čo si žiadajú – doplnkový materiál na precvičovanie všetkých zručností. Študenti majú odteraz k dispozícii v každej lekcii nové materiály, ktoré im pomôžu pri učení sa jazyka pomocou praktických aktivít na každú zručnosť vrátane hovorenia. • Úplne nový materiál – výlučne na webovej stránke Online Skills Practice. • Možnosť odoslať učiteľovi vypracované úlohy na hovorenie a písanie, ktoré učiteľ môže vyhodnotiť. • Precvičovanie všetkých štyroch zručností v každej lekcii – čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie. Študenti môžu používať tento materiál při samoštúdiu alebo ho môžu učitelia zadať cez Oxford English Testing, kde je možnosť sledovať a hodnotiť študentov, ktorí odovzdali svoje práce. Tieto online materiály nájdete na novom MultiROMe v pracovnom zošite, aktivovanompo 1. februári 2011 – úrovne Elementary a Pre-intermediate a po 2. máji 2011 – úrovne Intermediate a Upper-intermediate (platí aj pre skôr zakúpené neaktivované MultiROMy).

Vyskúšajte Online Skills Practice na

Cesta vzkriesenia

New English File Advanced WorkBook with Key + MultiROM (Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.)English World 1 Pupil's Book +eBook - učebnica (Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.)Prezident Ivan Gašparovič (Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.)Život Konštantína a Život Metoda (Oxenden, C. - Latham-Koenig, C. - Seligson, P.)