Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk English World English World Level 1

English World 1 Pupil's Book +eBook - učebnica

od M. Bowen, L. Hocking z vydavateľstva Macmillan ELT 2009 SK jazyk

• English World 1 Pupil's Book +eBook - učebnica (M. Bowen, L. Hocking)

English World 1 Pupil's Book +eBook - učebnica

od M. Bowen, L. Hocking z vydavateľstva Macmillan ELT 2009 SK jazyk

Autor: M. Bowen, L. Hocking
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2009
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: jazyková literatúra
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 27.5.2024
Bežná cena 17,80 €
Kúpou tohto produktu získate 0,72 bodov

Viac o knihe English World 1 Pupil's Book +eBook - učebnica (M. Bowen, L. Hocking)

English World 1 Pupil´s Book je učebnica anglického jazyka určená pre žiakov základných škôl. K učebnici English World 1 Pupil´s Book je mnoho doplnkových komponentov.

English World je výnimočný 10 úrovňový kurz anglického jazyka pre žiakov základných a stredných škôl, ktorý schválený MŠ SR. Autorky Mary Bowen a Liz Hocking vďaka svojim širokým skúsenostiam spojili to najlepšie zo svojej praxe s inovatívnou metodológiou pre moderné učebne. Aktívne vyučovanie je doplnené praktickými plagátmi a prezentáciami na interaktívne tabule. Gramatika a zlepšovanie zručností ako písanie, čítanie, počítanie atď. v AJ sú podávané v prirodzenej forme a v kontexte so skutočným životom, pomocou dialógov a prierezovo.

Prvá úroveň je vhodná už pre úplných začiatočníkov, ale aj pre takých, čo angličtinu už mali. S kurzom je možné začať už v 2. či 3. ročníku ZŠ pretože obsahuje mnohé cvičenia na písanie a čítanie. English World využíva všetky schopnosti žiakov, aby tak pomohol rozvíjať ich samostatnosť v písaní, čítaní a pod. Proces výučby začína s najjednoduchšou gramatikou a anglickou slovnou zásobou a pokračuje tak, aby žiaci boli schopní sami písať a komunikovať na široké témy, až po porozumenie písaného a hovoreného textu a chápali, menili a zlepšovali všetky svoje jazykové zručnosti.

Výhody English World:

• inovatívny Teacher´s DVD-ROM ponúka vzrušujúce učenie pre žiakov a pomáha učiteľom v ich príprave učebných materiálov. Súčasťou je Testbuilder, ktorý slúži na zostavovanie vlastných písomiek
  • informatívny, prierezový a multikulturálny kontext učebnice prináša žiakom viac informácii o svete cez výučbu AJ
  • príbehy, témy a projekty podporujú tvorbu sociálnych hodnôt a samostatnosť žiakov
  • strany „Learning to learn“ v pracovnom zošite pomáhajú žiakom zlepšovať svoje schopnosti ako selekcia informácií a myslenie
  • slovníček pre každý level podporuje nezávislé učenie a pomáha vytvárať stratégie pre neskoršie štúdium
  • Grammar Practice Book v každom levely konsoliduje učenie žiakov
5,0 z 5 (4x)

Dagmar 25. máj 2018
Dobrá spolupráca.
ZŠ Teplý Vrch 03. jún 2022
Dušana M. 10. september 2020