Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Deutschmobil Neu Deutschmobil Neu 2

Das neue Deutschmobil 2 Wörterheft

od Xanthos-Kretzschmer, S. z vydavateľstva Klett 2010 DE jazyk

Das neue Deutschmobil 2 Wörterheft

od Xanthos-Kretzschmer, S. z vydavateľstva Klett 2010 DE jazyk

Autor: Xanthos-Kretzschmer, S.
Vydavateľstvo: Klett
Rok vydania: 2010
ISBN: 978-3-12-676123-9
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: nemecký
Rozmery: 211x281 mm
Predmet: Nemecký jazyk
Žáner: jazyková literatúra
Učiteľská sada: Klett
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 20.5.2024
Bežná cena 14,90 €
Kúpou tohto produktu získate 0,61 bodov

Viac o knihe Das neue Deutschmobil 2 Wörterheft (Xanthos-Kretzschmer, S.)

Das neue Deutschmobil je určený pre začiatočnú výučbu nemčiny. Cieľovou skupinou sú deti približne od 8 rokov na všetkých typoch škôl. Jednotlivé diely presne zodpovedajú úrovniam Spoločného európskeho referenčného rámca a dovedú ku skúškam Fit in Deutsch 1, Fit in Deutsch 2 a Zertifikat Deutsch. Das neue Deutschmobil predstavuje praktický balíček, kde nájdete všetko, čo je potrebné k výučbe: látka je štruktúrovaná do malých učebných krokov, jasne a jednotne členené lekcie, pestrosť, metodická rozmanitosť a množstvo hier. Učebné techniky sú sprostredkované krok za krokom rôznymi učebnými cestami. Pracovné a testové zošit vedú k samostatnému učenia a dokumentujú vlastný pokrok v učení. Gramatika je integrovaná do tém lekcií a žiaci sa ju učia akoby "mimochodom". Komiks s rodinou Schlaumeierových na konci každej lekcie podnecuje k hravému opakovaniu a upevňuje to, čo sa žiaci naučili. Učebný komplet zahŕňa učebnicu, pracovný zošit, metodickú príručku pre učiteľov, testový zošit, CD alebo kazetu.

Moja najväčšia prehra

Das neue Deutschmobil 2 Wörterheft (Xanthos-Kretzschmer, S.)Lexikon společenského chování (Xanthos-Kretzschmer, S.)V päťdesiatke na začiatku (Xanthos-Kretzschmer, S.)Nočný cirkus (Xanthos-Kretzschmer, S.)