Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Super Minds Second Edition Super Minds 2nd Edition Level 4

Super Minds, 2nd Edition Level 4 Flashcards - obrázkové karty

od Herbert Puchta z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Super Minds, 2nd Edition Level 4 Flashcards - obrázkové karty

od Herbert Puchta z vydavateľstva Cambridge University Press 2022

Autor: Herbert Puchta
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: Obrázkové karty
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Bežná cena 14,50 €
Kúpou tohto produktu získate 0,57 bodov

Viac o produkte Super Minds, 2nd Edition Level 4 Flashcards - obrázkové karty (Herbert Puchta)

Obrázkové karty pomáhajú žiakom pri precivčovaní si kľúčovej slovnej zásoby prostredníctvom ilustrácií alebo fotografiami na jednej strane a cieľovou slovnou zásobou na druhej strane. Obrázkové karty sú k dispozícii aj v digitálnej forme pre všetky úrovne od levelu starter po úroveň 4.

Všeobecný popis Super Minds, 2nd Edition:

Super Minds je späť a je super nabitý! Druhé vydanie od toho istého renomovaného autorského tímu je dôkladne aktualizované, vylepšené a pripravené naučiť vašich žiakov oveľa viac než len angličtinu. Herbert Puchta a jeho tím majú hlboké pochopenie vzdelávacích potrieb žiakov základných škôl, ako aj hlboké znalosti z praxe v triede a problémov, ktorým čelia učitelia.

V súlade s Cambridge Life Competencies Framework sa kurz osobitne zameriava na rozvoj zručností kritického a kreatívneho myslenia, ako aj na tri kľúčové funkcie kognitívnej kontroly žiakov. Žiaci si užijú vzrušujúce dobrodružstvá s neohrozenými postavami, s kreatívnymi projektmi, autentickými projektmi CLIL a rozsiahlym precvičovaním zručností na ceste k B1. Druhé vydanie je podporované komplexným a obohacujúcim digitálnym balíkom v Cambridge One, vrátane animácií v štýle veľkej obrazovky a Practice Extra pre domáce použitie.

Druhá edícia Super Minds, dôkladne aktualizovaná a vylepšená, je plná nového, rozmanitého obsahu, ktorý motivuje a nadchne mladých študentov:

Kino vo vašej triede!

Posilnite učenie svojich žiakov až po úroveň B1 s bohatým digitálnym audio obsahom, vrátane vzrušujúcich dobrodružných príbehov hodných veľkej obrazovky!

Gramatika zábavou

Deti sa budú radi učiť gramatiku pomocou sekcií Jazykové zameranie a videí s veselými postavičkami tučniaka Penny, gekóna Grega a leoparda Lea.

Odráža skutočný svet

Úplne nový obsah CLIL počas celého kurzu je navrhnutý tak, aby odrážal témy, ktoré budú žiaci študovať vo svojom prvom jazyku. Videá v dokumentárnom štýle pomáhajú oživiť tento obsah.

Digitálne balíčky na Cambridge One

Všetky vyučovacie  a učebné materiály sú ľahko dostupné na akomkoľvek zariadení na našej digitálnej platforme. Učiteľský balík vám ponúka Presentation Plus, generátor testov a množstvo zdrojov. Žiaci majú prax navyše – motivačnú vzdelávaciu cestu s originálnymi aktivitami, hrami a cvičeniami pre mozog.

Kognitívna kontrola

Aby sa žiaci úspešne naučili jazyk, musia mať pod kontrolou svoje učenie a sami seba. Aby to žiak mohol zvládnuť, mozog používa kognitívne riadiace funkcie. Aktivity boli navrhnuté tak, aby zlepšili tri základné oblasti funkcií kognitívnej kontroly študentov: pracovná pamäť, inhibičná kontrola a kognitívna flexibilita.

Kreatívne a kritické myslenie

Prvky kreatívneho a kritického myslenia boli aktualizované a vyvinuté v súlade s Cambridge Life Competencies Framework. Aktivity sú zmapované v rámci a vysvetlené v učiteľskej knihe, čo vám pomôže vytvoriť zvedavých a odhodlaných celoživotných študentov.

Spev siren

Super Minds, 2nd Edition Level 4 Flashcards - obrázkové karty (Herbert Puchta)