Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk English Adventure English Adventure Starter A

English Adventure Starter A Interactive Whiteboard Software

od Frino, Lucy z vydavateľstva Pearson Longman 2008

English Adventure Starter A Interactive Whiteboard Software

od Frino, Lucy z vydavateľstva Pearson Longman 2008

Autor: Frino, Lucy
Vydavateľstvo: Pearson Longman
Rok vydania: 2008
EAN: 9781408206454
Typ tovaru: CD
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy, Stredné školy
Učiteľská sada: Pearson
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 13.6.2024
Bežná cena 148,81 €

Viac o produkte English Adventure Starter A Interactive Whiteboard Software (Frino, Lucy)

Nové druhé vydanie New English Adventure level Starter A nájdete v našej ponukue TU.

Interactive Whiteboard Software – interaktívne DVD pre Starter A obsahuje celý obsah Student´s Book, Class CD a DVD. Okrem toho obsahuje kopírovateľné materiály na doplnkové aktivity, hodnotiace aktivity s hodnotiacimi listami. Samozrejmosťou sú všetky bežné funkcie interaktívnej tabule ako sú zväčšenie, zmenšenie, výber časti strany, prehrávanie zvukov, zvýrazňovač, guma a pod. Všetko čo potrebujete na vyučovanie AJ na 1. stupni ZŠ kurzu English Adventure nájdeme na jednom disku. Vďaka nemu si viete efektívnejšie riadiť svoj čas, deti sa okrem Aj naučia pracovať aj PC technikou. Možné používať na PC s projektorom alebo na Interaktívnej tabuli.

English Adventure je veľmi obľúbený šesť úrovňový kurz, zostavený pre prvý stupeň ZŠ, pre žiakov vo veku 6 až 10/11 rokov. Kurz je pre žiakov veľmi atraktívny a svojim podaním angličtiny motivujúci. Prostredníctvom známeho Disney sveta, jeho postavičiek a príbehov učí žiakov angličtinu od základov.

English Adventure má v základe obsah na 70-80 hodinovú dotáciu v jednej úrovni. Je zostavený tak, aby sa s výučbou angličtiny mohlo začať od 1. triedy. Náročnosť rastie s deťmi, teda vo vyšších úrovniach sú okrem pridaných hrdinov pridané aj opakovania a priebežné upevňovania vedomostí, a samozrejme rastie aj úroveň  angličtiny. Každá lekcia obsahuje detský príbeh, množstvo atraktívnych hier, zábavných pesničiek a básničiek. Je vhodný aj pre deti s poruchami učenia (dyslexiou).

Kurz využíva širokú škálu metód a materiálov na efektívne vyučovanie angličtiny od ranného veku. Deti motivuje prostredníctvom ich obľúbených kamarátov zo sveta Disney, zábavných hier, dokresľovania, vyfarbovania, spievania, vystrihovania, dolepovania a komunikovania v angličtine. Toto všetko žiakov aktivizuje a učenie je pre nich prirodzené a nenútené. Prostredníctvom vlastných zážitkov sú získané vedomosti trvalejšie a ucelenejšie.

Podľa sylabou v úroveni English Adventure Starter A žiaci nepotrebujú žiadne predošlé znalosti z anglického jazyka. Svoju slovnú zásobu získavajú vždy po 6 až 8 nových slovíčkach. Na uľahčenie ich učenia sú výborné Flashcarty, reálie alebo blackboard aktivity. Slovníček je umiestnený v každom tematickom bloku a na precvičovanie novej slovnej zásoby súžia rôzne aktivity a hry. Slovíčka sú postupne zapracované do ďalších úloh, prepojené, využívajú sa negatíva, opozitá a pod. Žiaci začínajú pomenovávaním vecí, pýtaním sa a odpovedaním, opisovaním, rátaním... podľa pokynov učiteľa.

Jedna úroveň je rozdelená vždy na osem levelov, tematicky orientovaných na svet detí v danom veku žiaka. Každý level dodržiava cyklus prezentácie nových vedomostí, ich precvičovania a opakovania. Hodina je zostavená na 30 až 45 minút práce. Na začiatku sú takzvané zahrievacie aktivity. V prezentačnej časti sa žiaci učia rôznymi metódami nové veci. Na ľahšie pochopenie sa odporúčajú používať Flashcards, reália alebo ďalšie odporúčané doplnkové komponenty. Žiaci si vypočujú novú slovnú zásobu, zaspievajú, zahrajú sa, komunikujú medzi sebou a pod. Na konci sú zaradené zábavné aktivity na spoločnú prácu a ukončenie hodiny. Voliteľné aktivity slúžia ako podnet na doplnkovú prácu, výborné pre šikovnejších alebo ich učiteľ môže využiť ako alternatívu na precvičovanie.

Kľúčové vlastnosti kurzu English Adventure:

• učenie hrou a získanie pozitívneho prístupu k učeniu,
  • rozmanité úlohy a doplnkové materiály na maximalizovanie úspešnosti učenia,
  • výborné grafické spracovanie, moderný obsah a farebnosť,
  • široká škála cvičení a materiálov zohľadňuje rôzne štýly učenia,
  • aktivizovanie žiakov a sledovanie progresu,
  • budovanie pevných základov a rozvíjanie všetkých jazykových zručností,
  • priebežné testovanie a sebahodnotenie, zhrnutia získaných vedomostí
  • aktívne budovanie slovnej zásoby (pomáha aj Picture Dictionay a Word Bank),
  • silné medzipredmetové vzťahy, reálie a konverzácie – v časti Our World, Special days and Events,
  • špeciálne komponenty pre slovenský trh – metodické príručky, slovníčky, príručky pre rodičov, TVVP plány na stiahnutie, odporúčacia doložka MŠVVaŠ SR,
  • minimálna požiadavka na prípravu hodiny vďaka množstvu komponentov – plagátov, Flashcards, Video a DVD, Audio CD a samozrejme Teachers Book,