02 / 44 633 762
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Real Life Real Life Intermediate

Real Life Intermediate Active Teach

od S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave z vydavateľstva Longman 2010

Real Life Intermediate Active Teach

Autor: S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2010
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 29.5.2024
Bežná cena 183,61 €

Viac o produkte Real Life Intermediate Active Teach (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)

Real Life je učebnica určená predovšetkým pre študentov stredných odborných škôl. Zvýšená motivácia k štúdiu je aj vďaka slovenskému pracovnému zošitu pre úrovne Elementary a Pre-Intermediate. Slovenský pracovný zošit obsahuje: pokyny k cvičeniam v slovenčine, slovníček s výslovnosťou, slovenský prehľad gramatiky, maturitný slovníček, 3 maturitné testy atď. Učebnica ma jasné a dosiahnuteľné ciele výučby v prehľadnej štruktúre a dostatok praktického precvičovania. Cvičenia sú v rôznych stupňoch obtiažnosti pre triedy so zmiešanou úrovňou jazyka. Skutočná tematika sa prelína s maturitnou tematikou.

• Kľúčový jazyk a gramatika v prehľadných sekciách.
  • Podpora písania krok za krokom.
  • Nácvik skúškových stratégií všetkých schopností.
  • Dostatok praktického precvičovania.

Cesta vzkriesenia
Čierna orchidea

Real Life Intermediate Active Teach (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)Zákon smečky Skrytý nepřítel (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)