Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ezoterika

Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 20.5.2024
Bežná cena 15,90 €

Viac o knihe Najväčšie tajomstvo (Rhonda Byrne)

Obľúbená bestsellerová autorka Rhonda Byrne sa po knihe Tajomstvo v roku 2006 stala celosvetovým fenoménom. Táto jej kniha mnohým čitateľom zmenila život a pomohla im odhaliť skrytú vnútornú silu. Lenže Rhondina cesta pokračovala, keďže čosi v jej vnútri ju nútilo hľadať ďalšiu múdrosť. Hľadaním strávila 14 rokov a odhalila univerzálnu pravdu, ktorú obsahujú nasledujúce strany.

Najväčšie tajomstvo vezme čitateľa poza hmotný svet až do toho spirituálneho, kde je možné všetko. Učenie, ktoré nájdete v tejto knihe, ponúka jednoduché praktické cvičenia a odhalenia, ktoré môžete okamžite využiť na zbavenie sa strachu, neistoty, úzkosti a bolesti. Najväčšie tajomstvo je majstrovským dielom, ktoré čitateľom hocikde na svete ponúka jasné riešenie na ukončenie trápenia a odhaľuje im cestu k životu v skutočnom šťastí.

Rhonda Byrne je autorkou dokumentárneho filmu Tajomstvo (The Secret) z roku 2006, ktorý zmenil životy miliónov ľudí a podnietil celosvetové hnutie hľadania pravdy. V rovnakom roku vyšla aj kniha Tajomstvo, ktorá bola preložená do viac ako päťdesiatich jazykov a stále sa drží v kategórii bestsellerov. V slovenčine vyšlo Tajomstvo prvýkrát v roku 2008.

Z anglického originálu The Greatest Secret (HarperColins Publishers, 2020)
preložil Štefan Kočiš.

5,0 z 5 (1x)

Katarína S. 16. júl 2022
Spisovateľku Rhondu Byrne mám naozaj veľmi rada, no táto kniha mi prišla zbytočne obsiahla, a opakujúca sa. A to aj napriek tomu, že jej obsah mal veľmi veľký potenciál. V každom prípade som si aj z nej vedela zobrať nejaké pekné myšlienky. Druhý krát by som ju však nečítala. U mňa teda najlepšou knihou od tejto spisovateľky teda stále ostáva "Sila", poprípade "Zázrak".
Harry Potter Čarodejnícky almanach
Čierna orchidea

Najväčšie tajomstvo (Rhonda Byrne)Slovenčina základnej školy v kocke (Rhonda Byrne)