Knihy beletria Pre deti a mládež Romány, poviedky, príbehy

Autor: Jennifer Iacopelli
Vydavateľstvo: COOBOO
Rok vydania: apríl, 2021
Typ tovaru: brožovaná lepená s chlopňami
Druh tovaru: Kniha
Jazyk: slovenčina
Rozmery: 130 x 200 mm
Žáner: romantika, love story, román
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 16.5.2024
Bežná cena 13,99 €

Viac o knihe Zlaté dievča (Jennifer Iacopelli)

Audrey je odhodlaná získať zlato. Tvrdo makala, aby sa na olympijských hrách mohla postaviť pod gymnastické bradlá a dokázať, čo sa v nej skrýva. Na týchto pretekoch je však v stávke oveľa viac. Ľudia, ktorým mali gymnastky najviac dôverovať, ich zradili. Dievčatá tak spadnú do víru neuveriteľných a znepokojivých udalostí. Audrey túži venovať viac pozornosti aj Leovi, tomu najzlatšiemu chalanovi, akého kedy stretla, no nemôže. Toto je jej posledná šanca. Zvíťazí buď teraz, alebo nikdy.

3,0 z 5 (1x)

Mária D. 01. august 2021
Zlaté dievča by som odporučila fanúšikom gymnastiky a športov. Pokiaľ vás tieto veci nezaujímajú, v informáciách a samotných cvikoch sa dá ľahko stratiť a môže byť náročnejšie si ich predstaviť. Zápletka knihy je dobrá a relatívne neokukaná, aj keď občas trošku predvídateľná. Prvých 100 strán mi ubehlo jedna radosť. Všetko sa u mňa spomalilo až potom. Romantická línia je tu len v náznakoch – mne nebola úplne pochuti, ale mnoho čitateľov ju ocenilo, ako som si všimla podľa iných recenzií. Proste mi tam chýbala akási iskra medzi postavami, viac informácií o nich, viac interakcií, uprednostňovalo sa namiesto toho skôr opisovanie samotnej gymnastiky. Autorka píše výborne, je vidieť, že presne vie, o čom hovorí, no, bohužiaľ, pre mňa je táto knižka skôr priemerné čítanie, pretože som si nevytvorila vzťah k postavám.
Harry Potter Čarodejnícky almanach
Čierna orchidea

Zlaté dievča (Jennifer Iacopelli)