Hry a hračky Spoločenské hry, karty Hry na párty

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 24.6.2024
Bežná cena 28,99 €

Viac o produkte ALBI Párty Alias Hádej, kdo jsi

Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná párty hra s čelenkami, kde budete odhalovat identitu spoluhráčů podle pojmu napsaném na čelence, kterou má každý nasazenou na hlavě. Na čelence jsou pojmy jako povolání, národnost, postavy z filmů a knížek, zpěváci a podobně. Hráč, který je právě na řadě, se snaží všem ostatním vysvětlit, co mají na čele napsáno tak, aby to uhodli.Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná párty hra s čelenkami, kde budete odhalovat identitu spoluhráčů podle pojmu napsaném na čelence, kterou má každý nasazenou na hlavě.

Na čelence jsou pojmy jako povolání, národnost, postavy z filmů a knížek, zpěváci a podobně. Hráč, který je právě na řadě, se snaží všem ostatním vysvětlit, co mají na čele napsáno tak, aby to uhodli. Za správné odpovědi získávají hráči body. Kdo se během předem určeného počtu kol dostane na herním plánu nejdál, vítězí. Zjisti, kdo jsi, dříve než se přesypou hodiny!

Hra Párty Alias Hádej, kdo jsi obsahuje: 200 karet s 600 postavami, herní plán, 6 figurek, přesýpací hodiny, 6 čelenek a pravidla.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy