Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Matematika Učebnice z matematiky

Matematika pre 4. ročník ZŠ - pracovný zošit 2. diel (SJ)

od M. Hejný, D. Jirotková, J. Slezáková, A. Kuřík, V. Strnad

Matematika pre 4. ročník ZŠ - pracovný zošit 2. diel (SJ)

od M. Hejný, D. Jirotková, J. Slezáková, A. Kuřík, V. Strnad

Autor: M. Hejný, D. Jirotková, J. Slezáková, A. Kuřík, V. Strnad
Ročník: 4. ročník
Predmet: Matematika
Škola: Základné školy
Séria: Matematika 4 Hejný
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 18.6.2024

Viac o produkte Matematika pre 4. ročník ZŠ - pracovný zošit 2. diel (SJ) (M. Hejný, D. Jirotková, J. Slezáková, A. Kuřík, V. Strnad)

Matematika pre 4. ročník ZŠ – učebnica (SJ)

Matematika pre 4. ročník ZŠ - pracovný zošit 1. diel (SJ)

Pracovný zošit k výučbe matematiky Hejného metódou.

Pracovný zošit nadväzuje na učebnicu matematiky pre 4. ročník ZŠ.

• Autori: Milan Hejný, Darina Jirotková, Jitka Michnová, Eva Bomerová
  • Rozsah: 40 strán
  • Väzba: brožovaná
  • Rozmer: 195×260 mm
  • Jazyk: slovenský

Táto didaktická pomôcka získala odporúčaciu doložku Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Číslo produktu: 6011

Ďalšie produkty zo série Matematika 4 Hejný

Matematika 4 - učebnica pre 1. stupeň ZŠ (Milan Hejný, kolektiv)
Matematika 4 - učebnica pre 1. stupeň ZŠ
Milan Hejný, kolektiv | Indícia, s.r.o. (2021) SK jazyk
Séria učebníc pre 1. stupeň základných škôl je spracovaná v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre ISCED 1.K učebnici patrí pracovný zošit 1. diel a 2. diel Obsah a ukážka (PDF).
8,90 €6,05 €
Matematika 4 (I.diel) - pracovný zošit pre 4. ročník (Milan Hejný, kolektiv)
Matematika 4 (I.diel) - pracovný zošit pre 4. ročník
Milan Hejný, kolektiv | Indícia, s.r.o. (2021) SK jazyk