Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Pre deti a mládež Fantasy, sci-fi, horory

Rojko (1. akosť)

od Ian McEwan z vydavateľstva FRAGMENT december, 2017 SK jazyk

Rojko (1. akosť)

od Ian McEwan z vydavateľstva FRAGMENT december, 2017 SK jazyk

Autor: Ian McEwan
Vydavateľstvo: FRAGMENT
Rok vydania: december, 2017
Typ tovaru: viazaná s laminovaným poťahom
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 130 x 200 mm
Žáner: príbehy detí, fantasy
Poškodenie: narazený roh
Bežná cena 9,99 €
Rojko (1. akosť) (Ian McEwan)

Dôvod zľavy: narazený roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazený roh.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Rojko (1. akosť) (Ian McEwan)

Vysnené príbehy desaťročného chlapca obdareného veľkou fantáziou. Peter je obyčajný chlapec, ktorý vo voľnom čase najradšej sníva a domýšľa veci do ich absurdných dôsledkov. V poviedkach, ktoré sú opisom jeho fantázií, sa vzbúria sestrine bábiky a odtrhnú mu končatiny, zmizíkom vymaže rodičov a sestru, prevtelí sa do domáceho kocúra a vybojuje zaňho rozhodujúcu bitku alebo sa stane bábätkom, čím k nemu stratí predchádzajúci odpor.

5,0 z 5 (1x)

Renáta H. 06. máj 2022
Ak by ste mali jedným slovom opísať poslednú prečítanú knihu, aké by to bolo slovo? Ja som práve dočítala Rojka a rozmýšľam, ktoré slovo sa hodí viac: čarovná, magická, podmanivá… Rojko, je príbeh chlapca, Petra, ktorý rád sníva (nielen) s otvorenými očami, fantazíruje, rojčí až jedného dňa zabudne cestou do školy vlastnú sestru - Katku v autobuse. A to je len začiatok. Autor nám vyrozpráva sedem príbehov, sedem uletených dobrodružstiev aké sa môžu stať iba chlapcovi s bujnou fantáziou, kde nie je problém prevteliť sa do Kocúra či Bábätka, alebo si vyskúšať aké to je v tele Dospelého. Nájdeme tu aj “strašidelný” príbeh o Bábikách či o Zmizíku. Výnimočne som sa pobavila na príbehu o Zlodejovi, ale mojou osobnou TOPkou bol Tyran - o chlapcovi, ktorý žil dvoma životmi - jedným v škole a druhým doma. Kniha je určená pre deti 8+, ale osobne si myslím, že až dospelý si vychutná a ocení tieto skvele napísané príbehy jedného zasnívaného chlapca - Rojka. Milí čitatelia, tak ako som na odporúčanie po tejto knihe siahla ja, vrele ju odporúčam ďalej. Je to naozaj skvost!
Harry Potter Čarodejnícky almanach
Čierna orchidea

Rojko (1. akosť) (Ian McEwan)