Knihy beletria Pre deti a mládež Prvé čítanie

Maľované čítanie - Opice nezbednice a iné príbehy

od Alžbeta Kováčová, Eva Dienerová z vydavateľstva Ikar, a.s. jún, 2019 SK jazyk

• Maľované čítanie - Opice nezbednice a iné príbehy (Alžbeta Kováčová, Eva Dienerová)

Maľované čítanie - Opice nezbednice a iné príbehy

Autor: Alžbeta Kováčová, Eva Dienerová
Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
Rok vydania: jún, 2019
ISBN: 978-80-551-6572-1
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 165x240x20 mm
Edícia: Stonožka
Žáner: Beletria (do 10 rokov)
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 9,90 €

Viac o knihe Maľované čítanie - Opice nezbednice a iné príbehy (Alžbeta Kováčová, Eva Dienerová)

Maľované čítanie Opice nezbednice a iné príbehy voľne nadväzuje na mimoriadne úspešné Maľované čítanie Mravček Zvedavček a iné príbehy od tej istej autorky.
Veselé príbehy o dvoch opiciach, ktoré narobili neplechu v zoologickej záhrade, o bojazlivej korytnačke, o veľmi neposlušnom zajačikovi a ďalšie, sú určené aj na prvé čítanie.
Medzi najmladším školákmi sa tešia veľkej obľube, pretože uľahčujú začiatočné obdobie samostatného čítania a obohacujú slovnú zásobu.
Milé a aktuálne texty popretkávané veľkým množstvom farebných obrázkov majú vždy dobrý koniec a pomáhajú deťom rozvíjať schopnosť čítania s porozumením. Vedú ich k spoznávaniu významovej podoby slova, rozvíjajú fantáziu a podporujú záujem o knihy.

Illustrations © 2018 by Alžbeta Kováčová

5,0 z 5 (9x)

Anna H. 22. jún 2023
veľmi pekná kniha ,krásne ilustrovaná
A.H. 30. máj 2021
obrázky sú upútavé pre deti, aby začali čítať.
Tatiana C. 23. marec 2021
Za každým príbehov, ktorý má cca 2 strany je súbor otázok, súvisia s prečítaným textom. Odporúčam.
Gabriela R. 20. marec 2021
Krásna knižka aj obrázky, určite zaujímavá pre mladšie ako staršie deti. My sme spokojní čítame takmer každý deň.
Lucia S. 22. január 2020
veľmi milá knižka, krásne ilustrácie. Oceňujem väčšie písmená a širšie riadkovanie ako je v iných knižkách. Väčšina príbehov nie je príliš dlhá, čo sa hodí, keď má dieťa problém s udržaním pozornosti. Aspoň v našom prípade sa nám podarili dočítať do konca. :)
Martina M. 04. máj 2022
Janka Š. 27. január 2022