Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Pedagogika, didaktika

Vývinové poruchy učenia

od Kamila Balharová, Lenka Krejčová, Kamila Šemberová, Zuzana Hladíková z vydavateľstva Lindeni november, 2018 SK jazyk

Vývinové poruchy učenia

Autor: Kamila Balharová, Lenka Krejčová, Kamila Šemberová, Zuzana Hladíková
Vydavateľstvo: Lindeni
Rok vydania: november, 2018
Typ tovaru: Brožovaná lepená
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 170 x 243 mm
Podtitul: Dyslexia, dysgrafia, dysortografia
Žáner: pedagogika
Bežná cena 9,99 €

Viac o knihe Vývinové poruchy učenia (Kamila Balharová, Lenka Krejčová, Kamila Šemberová, Zuzana Hladíková)

Cieľom publikácie je pomôcť učiteľom, rodičom aj starším žiakom pochopiť, v čom spočívajú ťažkosti označované ako vývinové poruchy učenia, do akých oblastí školského aj bežného každodenného života sa premietajú, ako sa dajú ťažkosti účinne minimalizovať a súčasne ako nájsť vhodné postupy a nástroje, ktoré môžu napomôcť, aby do učebného procesu VPU zasahovali čo najmenej. Sto praktických tipov vám pomôže zvládnuť VPU v predškolskom aj školskom veku, a to tak v domácom, ako aj v školskom prostredí.

Harry Potter Čarodejnícky almanach
Čierna orchidea