Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Iné jazyky Čínsky jazyk / čínština

Zlaté české pohádky (čínsky)

od Lomová Lucie z vydavateľstva Práh, s.r.o. 2008

Zlaté české pohádky (čínsky)

od Lomová Lucie z vydavateľstva Práh, s.r.o. 2008

Autor: Lomová Lucie
Vydavateľstvo: Práh, s.r.o.
Rok vydania: 2008
ISBN: 978-80-7252231-6
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: čínsky, český
Rozmery: 170x240x15 mm
Žáner: Beletria (do 10 rokov)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 22.5.2024
Bežná cena 19,75 €

Viac o knihe Zlaté české pohádky (čínsky) (Lomová Lucie)

Přední česká autorka komiksů vytvořila tuto půvabnou knížku, ve které najdete pět klasických českých pohádek a navíc ještě něco o jejich původu.
Pohádky: Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Dvojčata, Otesánek, Obuchu, hýbej se, Rozum a štěstí.
Kniha přibližuje moderním, svižným a vysoce estetickým způsobem bohatost českých lidových pohádek. Jemný, srozumitelný, poetický styl Lucie Lomové, renomované ilustrátorky a autorky komiksů pro děti i dospělé zaručuje, že tyto pohádky úspěšně představí českou pohádkovou tradici.

Vychází v jazykových verzích: česká, anglická, německá, francouzská, španělská, italská, ruská, japonská a čínská.
5,0 z 5 (1x)

Katarína S. 06. máj 2022
Kniha je naozaj veľmi dobrá, a som s ňou spokojná. Ako učiteľka čínskeho jazyka ju odporúčam predovšetkým pre úroveň HSK1 až HSK2. Je jednoduchá, texty sú krátke a kniha predsa je zaujímavá. Komiksové obrázky sú taktiež veľmi dobre spracované. Nakoľko som s ňou naozaj veľmi spokojná, celé hodnotenie som napísala aj na mojom blogu: https://lifi.sk/zlate-ceske-pohadky/
Výhody dyslexie