Knihy beletria Pre deti a mládež Fantasy, sci-fi, horory

Niečo viac

od Patrick Ness z vydavateľstva Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o. marec, 2017 SK jazyk

Niečo viac

Autor: Patrick Ness
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania: marec, 2017
Rok poslednej dotlače: marec, 2018
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x210,0x0,0 mm
Edícia: 15 + YA
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-556-2514-0
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 12,95 €

Viac o knihe Niečo viac (Patrick Ness)

Patrick Ness patrí k najtalentovanejším autorom súčasnosti. V románe Niečo viac búra hranice medzi žánrami a otvára tínedžerskú literatúru všetkým vekovým kategóriám.

Chlapec menom Seth zomiera. Život mu vezmú besniace morské vlny. No potom sa prebudí. Nahý, smädný a hladný. Ale živý. Ako je to možné? Spomína si na vlastnú smrť, ako sa mu trieštili kosti, ako si rozlámal lebku o kamenné morské dno. A ako to, že sa prebral? A kde sa vlastne nachádza? Ulice sú mu povedomé, ale všetko je opustené a zničené. Čo sa to deje? A prečo vždy keď zatvorí oči, podľahne spomienkam, ktoré mu pripadajú reálnejšie ako svet okolo. Čo je skutočné? Seth hľadá odpovede a dúfa, že tu nie je sám, že toto predsa len nebude jeho osobné peklo... A čoho sa najviac desí? Že tu je ešte niečo viac...

Moja najväčšia prehra

Niečo viac (Patrick Ness)Francouzská riviéra (Patrick Ness)Planet 3 Arbeitsbuch (nemecká edícia) (Patrick Ness)