Knihy beletria Beletria Historické romány

Janičiarova žena

od Jana Pronská z vydavateľstva Slovenský spisovateľ, a.s. november, 2016 SK jazyk

Janičiarova žena

Autor: Jana Pronská
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.
Rok vydania: november, 2016
EAN: 9788022019187
ISBN: 978-80-220-1918-7
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x200,0x0,0 mm
Žáner: Historické romány, Romantika, Román pre ženy
Formát: A5
Bežná cena 10,50 €

Viac o knihe Janičiarova žena (Jana Pronská)

Pútavá historická romanca obľúbenej autorky. Keď sa rytier Richard Salmo vracia do pevnosti Litava, túži iba po tom, aby obnovil panstvo svojho otca. Vôbec neráta s tým, že ho očarí miestna dievčina, z ktorej sa vykľuje dcéra grófa Pálfiho. Gabriela má oči iba pre krásneho rytiera, a tak keď vysvitne, že otcovia dohodli ich sobáš, nemôže byť šťastnejšia. Vladan Pribojič, ktorému bola pôvodne prisľúbená, sa však nemieni vzdať. Využije situáciu po príchode Osmanov, predá Richarda do otroctva a zmocní sa jeho majetku. Vďaka nezlomnej vôli žiť sa Richard po rokoch vráti do rodnej krajiny, no je z neho krutý, neľútostný janičiar, ktorý nevie zabudnúť na krivdy a zradu z minulosti. Dostane ešte šancu vzkriesiť lásku, v ktorú kedysi veril? Podarí sa mu zachrániť milovanú ženu a uzdraviť vlastné srdce, otrávené nenávisťou?

5,0 z 5 (1x)

Eva H. 24. máj 2018
Výhody dyslexie
Spev siren