Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Kresťanstvo

Daj nám národy

od Severin, Ville Männistö Carl Gustaf z vydavateľstva Slovo života international Bratislava 2016

Daj nám národy

Autor: Severin, Ville Männistö Carl Gustaf
Vydavateľstvo: Slovo života international Bratislava
Rok vydania: 2016
ISBN: 978-80-89165-48-3
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 140x190x10 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 29.5.2024
Bežná cena 7,90 €

Viac o knihe Daj nám národy (Severin, Ville Männistö Carl Gustaf)

Táto kniha ti ukáže Božie srdce pre misiu a povzbudzuje, aby aj tvoje srdce zahorelo túžbou poslúchnuť Pána v jeho poslaní: „Choďte a kážte evanjelium!“ Vo svete je núdza o misionárov. No toto povolanie platí pre každého z nás, bez ohľadu na to, kým sme a čo robíme. Ak máte túžbu zapojiť sa do misie a lámete si hlavu nad tým, aké kroky podniknúť, táto kniha vám ukáže, ako na to. Nájdete v nej odpovede na otázky: Čo znamená misia a čo je Veľké poslanie? Ako zistiť, či som aj ja povolaný? Ako získať srdce, ktoré horí pre misiu? Čo robiť na misijnom poli? Carl-Gustaf Severin spolu s manželkou Monikou pôsobia v zbore Slovo života vo švédskej Uppsale už od roku 1989. Carl-Gustaf je zanieteným misionárom a za posledných 30 rokov precestoval 60 krajín, v ktorých hlásal evanjelium a vyučoval v biblických školách, predovšetkým v bývalom Sovietskom zväze. Na Slovensku vyšli jeho knihy: Rusko si získalo naše srdcia a Vždy je lepšie zostať triezvy. Ville Männistö sa aktívne zapája do misií od roku 2005. S manželkou Johannou žili dlhé roky v Ázii. Ville pravidelne vyučuje na biblických školách a záleží mu na výchove novej generácie misionárov. Pracuje ako koordinátor misijnej činnosti zboru Slovo života v Uppsale a zodpovedá aj za jeho medzinárodnú vydavateľskú činnosť.

Výhody dyslexie
Moja najväčšia prehra

Daj nám národy (Severin, Ville Männistö Carl Gustaf)Po nemecky za štyri týždne (Severin, Ville Männistö Carl Gustaf)