Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Discover English Discover English level 2

Discover English 2 Student's Book - Učebnica

od Wildman, J., Izabella Hearn z vydavateľstva Pearson Longman 2011 EN jazyk

Discover English 2 Student's Book - Učebnica

od Wildman, J., Izabella Hearn z vydavateľstva Pearson Longman 2011 EN jazyk

Autor: Wildman, J., Izabella Hearn
Vydavateľstvo: Pearson Longman
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 22 × 27,6 cm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Pearson
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 27.6.2024
Bežná cena 18,05 €

Viac o knihe Discover English 2 Student's Book - Učebnica (Wildman, J., Izabella Hearn)

Obľúbený kurz pre základné školy Discover English otvára nové dimenzie vo svete anglického jazyka pre žiakov ZŠ. Svojím rozdelením na šesť levelov, od Starter až po level 5, pokrýva úrovne CEF A1 až A2 (B1). Pomôže žiakov pripraviť na porovnávacie skúšky aj na medzinárodné skúšky YLE.

Kurz Discover English využíva jednoduché a funkčné princípy, aby priamo oslovil žiakov a vyhovel ich potrebám mladých moderných ľudí. Je určený pre zmiešané triedy, pričom zachováva princíp pestrých hodín, aby žiadna vyučovacia hodina nebola rovnaká alebo nudná. Je zrozumiteľný dokonca aj pre deti s poruchami učenia.

Spojenie tradičnej a modernej výučby zaujme výberom tém, prehľadnou grafikou a názorným štýlom výučby. Obsah je komponovaný tak, aby bolo možné každý diel prebrať za jeden školský rok. Dôraz je kladený na  viaczmyslové vyučovanie a rozvoj celkovej inteligencie žiakov. Základný materiál ponúka dostatok testov a testovacích cvičení všetkých typov a pedagógom postačí na 80 až 120 vyučovacích hodín.

Tieto učebnice majú odporúčaciu doložku Ministerstva školstva.

Kľúčové vlastnosti kurzu:

* Obrázkové príbehy v každom levely nadväzujú na projektovú prácu a pomáhajú študentom pri objavovaní tematického celku

* Atraktívne a zaujímavé texty sú orientované na objavovanie nových tém a novej slovnej zásoby

* Kreslené príbehy v každom diely rozvíjajú témy humorným spôsobom a zábavnou formou umožňujú ich ďalšie skúmanie

* Pre rýchlejších a šikovnejších žiakov sú pripravené extra aktivity a cvičenia s rôznymi stupňami náročnosti

* DVD – Interaktívne DVD komponenty obsahujú interaktívne prvky, kde sú otázky zodpovedané na obrazovke pomocou diaľkového ovládania, alebo pomocou myši na počítači

* ActiveTeach – interaktívny softvér

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Discover English 2 Student's Book - Učebnica (Wildman, J., Izabella Hearn)