Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Macmillan English Quest Macmillan English Quest level 5

Macmillan English Quest 5 Activity Book - pracovný zošit

od Jeanette Corbett, Roisin O´Farrell z vydavateľstva Macmillan ELT 2012 EN jazyk

3,- €

Macmillan English Quest 5 Activity Book - pracovný zošit

Autor: Jeanette Corbett, Roisin O´Farrell
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2012
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 19.6.2024
Naša cena 3,- €

Viac o knihe Macmillan English Quest 5 Activity Book - pracovný zošit (Jeanette Corbett, Roisin O´Farrell)

Pracovný zošit Macmillan English Quest 5 Activity Book je určený pre žiakov 5. ročníka základných škôl.

Activity Book sa skladá z cvičení a úloh na precvičovanie a upevňovanie učiva. Obsahuje množstvo rôznorodých úloh na zábavné opakovanie slovnej zásoby. Na konci je obrázkový slovník, ktorý si žiaci vo voľnom čase môžu vyfarbovať.

Piaty a šiesty level je určený pre žiakov 5. a 6. ročníka základných škôl, teda úlohy sú prispôsobené schopnostiam a vedomostiam žiakov. Lekcie sú zostavené podľa jednotlivých epizód seriálu Quest TV. Hravým spôsobom a cez reálne situácie zoznamuje žiakov s angličtinou. Sprevádzať ich budú nový kamaráti Jack, Kiera, Dan a Sophie.

Macmillan English Quest je nový, veselý a veľmi pestrý kurz z anglického jazyka pre žiakov od prvého ročníka ZŠ až po šiestu triedu základných škôl. Deti sa učia cudzí jazyk prostredníctvom objavovania skutočného sveta, príbehov, teda neučia sa len jednotlivé slová, ale rovno vyjadrovať svoje myšlienky v jednoduchej angličtine.

Metodika kurzu a ciele sú:

• rozvíjanie komunikačných schopností detí, hlavne počúvanie a konverzácia,
  • získavanie pozitívneho vzťahu k učeniu sa anglického jazyka,
  • budovanie úcty a rešpekt k spolužiakom,
  • CLIL – medzipredmetové vzťahy sú hlavným prvkom kurzu, čím si deti rozvíjajú svoje jazykové zručnosti prostredníctvom okolitého prostredia

Kurz (level 1 a 2) je výborný a vhodný pre malých začiatočníkov a v 1. a 2. ročníku môže byť použitý ako predchodca k učebnici English World, s ktoru sa začína v 3. ročníku, ale metodicky je vhodný aj ako predchodca pre iné učebnice. Kurz Macmillan English Quest má odporúčaciu doložku MŠ a bol vytvorený v súlade s požiadavkami SERR.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy