Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Inspiration New Inspiration 2

New Inspiration 2 Student's Book Starter Unit - doplnkový komponent

od Garton-Sprenger, J. - Prowse, P. z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2011 EN jazyk

12,50 €
-15%

New Inspiration 2 Student's Book Starter Unit - doplnkový komponent

od Garton-Sprenger, J. - Prowse, P. z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2011 EN jazyk

Autor: Garton-Sprenger, J. - Prowse, P.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2011
EAN: 9780230466807
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 16.9.2022
Bežná cena 14,70 €
-15%
Naša cena 12,50 €
Kúpou tohto produktu získate 0,63 bodov

Viac o produkte New Inspiration 2 Student's Book Starter Unit - doplnkový komponent (Garton-Sprenger, J. - Prowse, P.)

Doplnkový komponent New Inspiration 2 Starter Unit Studnets Book je vhodný na úvod pri prechode z prvého primary levelu na vyšší level 2. Využitie tohto komponentu je asi na 8 až 12 týždennú prácu. Plynulý prechod medzi levelami umožňuje študentom vyrovnať svoje jazykové schopnosti. Obsahuje aj audio, reviews a teachers notes.

 

Kurz New Inspiration z anglického jazyka je určený pre viacročné gymnáziá a stredné školy, hlavne pre SPŠ a SOŠ (žiakov a študentov vo veku od 12 do 18 rokov – Beginner to Upper Intermediate A1 - B1+).

 

New Inspiration je vhodný na prípravu na maturitu B1. Kurz je rozdelený na štyri diely. Podľa pokročilosti študentov je možné začať rovno druhým dielom (A1+). Zohľadňuje heterogenitu vedomostnej úrovne študentov v triede. Pestrá ponuka textov a dialógov je vyberaná podľa vekovej kategórie.

Štruktúra lekcií je rovnaká, každá sa skladá zo šiestich dvojstránok a je rozdelená na niekoľko oddielov – v Inspiration Extra! nájdete projekty, pesničky, scénky, kvízy a hry. V časti Integrated Skills sú úlohy a cvičenia na rozvoj jazykových schopností a v závere lekcie sú oddiely Culture a Review. Prvé tri dvojstrany sú venované novej téme - od úvodu do lekcie, cez novú gramatiku a funkčný jazyk. Obsahujú cvičenia na výslovnosť aj písanie. Štvrtá dvojstrana je venovaná oddielu Integrated Skills, ktorý kombinuje všetky štyri jazykové zručnosti – z textu na čítanie je odvodené cvičenie na počúvanie, pokračuje konverzácia z počúvania alebo čítania, a končí písaním. Dvojstrana ešte obsahuje Learner Independece a Phrasebook. Piata dvojstrana obsahuje oddiel Inspiration Extra aj úlohy pre heterogénne triedy, úlohy na opakovanie a prehlbovanie osvojenej látky. Šiesta dvojstrana je venovaná častiam Culture s informáciami o rozdieloch a porovnaniach kultúr a časti Review  po každých dvoch lekciách na opakovanie učiva.

New Inspiration preväzuje vedomosti študentov získané z iných predmetov a nadväzuje na ne v anglickom jazyku cez medzipredmetové vzťahy CLIL. Na podporu získania pevných gramatických zručností sú úlohy orientované od riadených aktivít po voľné aktivity, teda študenti od osvojovania gramatických javov plynulo prejdú k ich uplatňovaniu v komunikácii. Na konci učebnice je zaradený oddiel Communication Activities a prehľad gramatiky a slovníček zoradený podľa lekcií a prepisom výslovnosti.

 

Nový kurz New využíva najlepšie prvky pôvodného kurzu Inspiration, plus pridáva nové zaujímavé prvky a motivačné časti. Reaguje na súčasné potreby a trendy vo vyučovaní anglického jazyka, preto je obohatený o digitálne komponenty – Digital Interactive Whiteboard a Practice Online Learning, plus široká internetová podpora pre učiteľov a študentov s množstvom doplnkových úloh, zadaní, extra gramatikou, extra slovnou zásobou, wordlists, exam mapping, portfóliom, CLIL worksheets, Culture, Skills practice, Onestopenglish links, Perfect Reads, Estended Reading Texts a Plurilingual Worksheets.

Recenzie

Zatvoriť
Ešte si to premysli
Ohrdnuté srdce od Jana Pronská

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

New Inspiration 2 Student's Book Starter Unit - doplnkový komponent (Garton-Sprenger, J. - Prowse, P.)