Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Záhady, nevysvetliteľné

Kdo postavil Měsíc?

od Alan Butler; Christopher Knight z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP k.s. 2014 CS jazyk

Kdo postavil Měsíc?

Autor: Alan Butler; Christopher Knight
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP k.s.
Rok vydania: 2014
ISBN: 978-80-242-4310-8
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 150x230x10 mm
Edícia: Záhady
Žáner: Záhady, tajomno
Bežná cena 16,44 €

Viac o knihe Kdo postavil Měsíc? (Alan Butler; Christopher Knight)

Po tisíciletí je Měsíc předmětem respektu a zájmu lidských bytostí po celé planetě. Přesto dosud neexistuje taková teorie jeho původu, která by vysvětlila veškerá známá fakta - například že obíhá přesně jednou setinou rychlosti, jakou se otáčí Země, je přesně 400krát menší než Slunce a přesně 400krát blíže k Zemi, neobsahuje téměř žádné těžké kovy a nemá jádro.

Odborníci se nyní shodují na tom, že vyšší životní formy se mohly vyvinut na Zemi jen díky tomu, že Měsíc je přesně to, co je, a přesně tam, kde je! Po přezkoumání všech faktů se stává nesmyslné lpět na myšlence, že Měsíc je přírodní objekt. Zůstává jediná otázka – kdo ho postavil?

Kdo postavil Měsíc? (Alan Butler; Christopher Knight)Ďumbier (Alan Butler; Christopher Knight)Bublifuk DULCOP, Paw Patrol 300 ml (Alan Butler; Christopher Knight)Clementoni - Tlapková Patrola veľké podlahové puzzle s interaktívnym perom 24 dielikov (Alan Butler; Christopher Knight)Pomsta (Alan Butler; Christopher Knight)