Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Inside Out New Inside Out Intermediate

New Inside Out Intermediate Practice Online Learning

od Kay, S. - Jones, V. z vydavateľstva Macmillan ELT 2009 EN jazyk

New Inside Out Intermediate Practice Online Learning

od Kay, S. - Jones, V. z vydavateľstva Macmillan ELT 2009 EN jazyk

Autor: Kay, S. - Jones, V.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2009
Typ tovaru: DVD
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Naša cena 18,- €

Viac o produkte New Inside Out Intermediate Practice Online Learning (Kay, S. - Jones, V.)

Nové vydanie New Inside Out (Beginner až Advanced A1-C1) je päťdielny kurz, určený hlave pre gymnázia, no jeho výhodám prídu na chuť aj žiaci SPŠ a ZSŠ.

New Inside Out je zameraný hlavne na komunikačné schopnosti žiakov a študentov. Orientuje sa na zmysluplné aktivity, teda študenti nekomunikujú v predstieraných fiktívnych situáciách, ale rozprávajú o vlastných zážitkoch a skúsenostiach. Vynovený kurz New Inside Out reaguje na súčasné požiadavky SERR a pripomienky študentov a učiteľov, ktorí pracovali so starým vydaním Inside Out.

Nový kurz New Inside Out ponúka množstvo nových materiálov, nové texty, audio posluchové cvičenia, aktuálne témy, pričom zachováva pozitívne stránky pôvodného vydania. Hlavná koncepcia ostala nezmenená, naďalej umožňuje študentom ľahko dosiahnuť čo najlepšie výsledky v jazykových zručnostiach.

New Inside Out obsahuje gramatické časti, ukončené vždy konverzačným cvičením na okamžité precvičenie nových znalostí v reálnej situácií. Podobne je spracovaná slovná zásoba. Rôznorodé autentické texty aj s uvedeným zdrojom autori čerpali zo známej beletrie, listov, pohľadníc, komiksov, časopisov, novín a pod. Posluchové cvičenia podľa reálnej komunikácii, ale aj populárne piesne známych interpretov ihneď zaujmú študentov.

Nové doplnkové materiály nájdete na http://www.insideout.net/new/, aktualizované každý týždeň a môžete si ich dať posielať aj priamo na vašu emailovú adresu. Nájdete tu aj množstvo ďalších informácií, ktoré Vám pomôžu pri práci. Practice Online ponúka množstvo doplnkovým materiálov aj pre študentov na samoštúdium, či možnosť sebakontroly a kontroly progresu.

Prínosy New Inside Out:

• jasne označené časti v učebnici, rozdelené na Reading, Grammar, Pronunciation, Vocabulary a pod.,
  • časti s praktickými frázami, ktoré študenti môžu ihneď použiť pri komunikácii – Useful phrases,
  • súčasťou každej učebnice je výučbový CD-ROM na samoštúdium alebo na prácu v počítačovej učebni,
  • online videá a videoprogram na DVD doplňuje témy v učebnici,
  • metodická príručka pre učiteľa obsahuje kopírovateľné materiály, praktické metodické a didaktické typy, a na učiteľskom CD aj editovateľné testy,
  • časť Grammar pomáha pri vyučovaní gramatiky, ale aj pri jej precvičovaní v častiach Grammar Extra na konci učebnice,
  • časť Vocabulary Extra na konci každej lekcie slúži na precvičovanie a opakovanie osvojenej slovnej zásoby.

New Inside Out Intermediate Practice Online Learning (Kay, S. - Jones, V.)