Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk face2face Second edition face2face, 2nd edition Upper Intermediate

face2face, 2nd edition Upper Intermediate Classware DVD-ROM

od Redston, Ch. - Cunningham, G. z vydavateľstva Cambridge University Press 2013 EN jazyk

face2face, 2nd edition Upper Intermediate Classware DVD-ROM

Autor: Redston, Ch. - Cunningham, G.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2013
Typ tovaru: DVD
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Učiteľská sada: Cambridge
Bežná cena 110,90 €
Kúpou tohto produktu získate 5,46 bodov

Viac o produkte face2face, 2nd edition Upper Intermediate Classware DVD-ROM (Redston, Ch. - Cunningham, G.)

face2face, 2nd edition Upper Intermediate Classware DVD je softvér pre interaktívnu tabuľu, kde nájdete mnoho výučbových materiálov ku kurzu face2face Second edition, úroveň Upper Intermediate.

Kurz face2face Second edition výrazným spôsobom prispieva k zvyšovaniu komunikatívnej kompetencie študentov a žiakov. Spracovaním a tematickým zameraním je vhodná pre školy gymnaziálneho typu, mladých a dospelých. Kladie dôraz na funkčný jazyk, induktívne vysvetľovanie gramatiky a  v dvojstranovej prehľadnej štruktúre kombinovanie zručností. Veľkou výhodou kurzu je aj Online podpora, kde nájdete zaujímavé doplnkové materiály nielen pre učiteľov ale aj pre samotných študentov a žiakov.

Obsahuje vybrané témy a gramatický a lexikálny sylabus výborný pre prípravu na maturitné skúšky.

Na rozdiel od iných kurzov je face2face formulovaný podľa Cambridge English korpusu a jeho sylaby sú zostavené podľa profilu anglickej slovnej zásoby, čo znamená, že študenti sa učia jazyk naozaj podľa toho, čo potrebujú vedieť, na každej úrovni CEFR . A čo viac, face2face vlastne učí študentov lepšie načúvať, upozornením na prvky hovorenej angličtiny, ktoré nie sú ťažké na pochopenie. Tým, že študentom dáva dostatok priestoru formulovať myšlienky a používať jazyk, face2face pomáha budovať aj plynulosť a presnosť v hovorenej komunikácií.

Kľúčové charakteristiky kurzu face2face Second edition:

• Uzavreté dvojstranné lekcie, ktoré vyžadujú malú alebo žiadnu prípravu. Teraz s úplne novým rozložením stránky, ktorá je navrhnutá tak, aby bola jednoduchšia a ešte prehľadnejšia.
  • Slovník vybraného Cambridge International Corpus-u.
  • Nové video na báze reálneho sveta v každej lekcie.
  • Zadarmo, plne interaktívne DVD-ROM a cvičenie vo všetkých jazykových oblastiach, vrátane 100% nové video materiály, hry, rozvíjanie schopnosti, harmonogram a prispôsobiteľné testy.
  • "Help with“ sekcie, ktoré  študentov naučia ako angličtina naozaj funguje. Obsahuje aj  "Help with Listening“ , „Help with Grammar“, „Help with Vocabulary" a úplne nové "Help with Pronunciation“ na úrovni Elementary a vyššie, „Help with Sounds at Starter“ a „Help with Fluency“  na úrovni Upper Intermediate.
  • Kladie silný dôraz na kontrolu a opakovanie v každom levely, vrátane Quck Reviews na začiatku každej lekcie.
  • Resource website pre učiteľov obsahujúce zaraďovací test, vrátane ústnej skúšky; mapovanie na CEF a dospelých  v britskej ESOL; k stiahnutiu wordlists preložené do 12 jazykov a pokyny a pracovné listy pre používanie DVD-ROM.

Výhody dyslexie
Spev siren