Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Écho Écho B1.2

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 27.8.2024
Bežná cena 28,38 €
Kúpou tohto produktu získate 1,41 bodov

Viac o knihe Écho B1.2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom (Girardet, J.)

Écho B1.2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom – učebnica + porfólio + DVD-Rom  je učená pre študentov francúzskeho jazyka, ktorý sa chcú rýchlo a ľahko naučiť komunikovať. Je vynikajúca na skupinové učenie v triede (v škole či kurze) ako aj na domáce učenie. DVD-Rom poskytuje posluchy textov a cvičení, ktoré naučia správnej výslovnosti a významu slov. Moderné spracovanie s akčným štýlom motivuje k neustálemu zdokonaľovaniu sa. Témy sú prispôsobené veku, schopnostiam a záujmom staršej mládeže a dospelým, napr.: cestovanie, nakupovanie, šport, voľný čas, gastronómia, technika, umenie, film, móda a mnohé ďalšie. Na konci učebnice sa nachádza prehľad gramatiky, ktorý slúži na lepšie zapamätanie a prepis posluchových textov a cvičení z učebnice. Posledné dve strany sú venované mape Francúzska a priľahlých ostrovov.

Súčasťou učebnice je aj Portfolio. Je to krátka brožúra pre študenta na domáce sebahodnotenie, obsahuje krátke testy, ktoré preveria vedomosti študentov, ako zvládli prebrané učivo a ukáže im ich skutočné znalosti z francúzštiny.

Kurz Écho je prispôsobený veku, schopnostiam a záujmom staršej mládeže a dospelým. Snaží sa čo najviac priblížiť bežnej komunikácii a slovnej zásoby študentov. Samozrejme prihliada na požiadavky jazykovej náročnosti danej skupiny. Cieľom je rýchle osvojenie kľúčovej komunikácii, nevyhnutnej gramatiky a slovnej zásoby. Od prvej lekcie sa študent stáva členom „sociálneho priestoru“, v ktorom si navzájom vymieňajú informácie, skúsenosti a stanoviská, na základe ktorých vytvárajú projekty.

Interaktívne spracovanie študentov motivuje k rýchlemu osvojeniu slovnej zásoby a nadobudnutie zručností základnej komunikácie. Široká technická podpora na CD a DVD umožňuje osobné vzdelávanie v pohodlí domova. Posluchové materiály napomáhajú s správnej výslovnosti a pochopeniu významu slov. Učebnica je spracovaná tak, že pri využívaní všetkých nástrojov (gramatická tabuľka, slovná zásoba, posluchy, portfólio a ostatné) si študentov rýchlo a pomerne ľahko zlepší jazykové zručnosti z FRJ a zároveň bude pripravený na skúšky DELF (Diplôme d'études en langue française – diplom z francúzskeho jazyka).

Výhody dyslexie
Spev siren

Écho B1.2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom (Girardet, J.)