Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Écho Écho A2

Écho A2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom

od Girardet, J. z vydavateľstva CLE International dot 2010

Écho A2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom

od Girardet, J. z vydavateľstva CLE International dot 2010

Autor: Girardet, J.
Vydavateľstvo: CLE International
Rok vydania: 2010
EAN: 9782090385670
Typ tovaru: Brožovaná kniha s DVD
Jazyk: francúzsky
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 21,20 €
Zľava: 15%
Naša cena 18,02 €

Viac o knihe Écho A2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom (Girardet, J.)

Écho A2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom – učebnica + porfólio + DVD-Rom  je učená pre študentov francúzskeho jazyka, ktorý sa chcú rýchlo a ľahko naučiť komunikovať. Je vynikajúca na skupinové učenie v triede (v škole či kurze) ako aj na domáce učenie. DVD-Rom poskytuje posluchy textov a cvičení, ktoré naučia správnej výslovnosti a významu slov. Moderné spracovanie s akčným štýlom motivuje k neustálemu zdokonaľovaniu sa. Témy sú prispôsobené veku, schopnostiam a záujmom staršej mládeže a dospelým, napr.: cestovanie, nakupovanie, šport, voľný čas, gastronómia, technika, umenie, film, móda a mnohé ďalšie. Na konci učebnice sa nachádza prehľad gramatiky, ktorý slúži na lepšie zapamätanie a prepis posluchových textov a cvičení z učebnice. Posledné dve strany sú venované mape Francúzska a priľahlých ostrovov.

 

Súčasťou učebnice je aj Portfolio. Je to krátka brožúra pre študenta na domáce sebahodnotenie, obsahuje krátke testy, ktoré preveria vedomosti študentov, ako zvládli prebrané učivo a ukáže im ich skutočné znalosti z francúzštiny.

 

Kurz Écho je prispôsobený veku, schopnostiam a záujmom staršej mládeže a dospelým. Snaží sa čo najviac priblížiť bežnej komunikácii a slovnej zásoby študentov. Samozrejme prihliada na požiadavky jazykovej náročnosti danej skupiny. Cieľom je rýchle osvojenie kľúčovej komunikácii, nevyhnutnej gramatiky a slovnej zásoby. Od prvej lekcie sa študent stáva členom „sociálneho priestoru“, v ktorom si navzájom vymieňajú informácie, skúsenosti a stanoviská, na základe ktorých vytvárajú projekty.

 

Interaktívne spracovanie študentov motivuje k rýchlemu osvojeniu slovnej zásoby a nadobudnutie zručností základnej komunikácie. Široká technická podpora na CD a DVD umožňuje osobné vzdelávanie v pohodlí domova. Posluchové materiály napomáhajú s správnej výslovnosti a pochopeniu významu slov. Učebnica je spracovaná tak, že pri využívaní všetkých nástrojov (gramatická tabuľka, slovná zásoba, posluchy, portfólio a ostatné) si študentov rýchlo a pomerne ľahko zlepší jazykové zručnosti z FRJ a zároveň bude pripravený na skúšky DELF (Diplôme d'études en langue française – diplom z francúzskeho jazyka).

 

 

Recenzie

Zatvoriť
Krčméry: Radšej znesiem nadávky, ako mať za sebou cintorín
Pexeso krásy Bratislavy

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Écho A2 Livre de l'élève + Portfolio + DVD-Rom (Girardet, J.)