Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Écho Écho B2

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 27.8.2024
Bežná cena 92,40 €
Kúpou tohto produktu získate 4,71 bodov

Viac o knihe Écho B2 Version numerique (Girardet, J.)

Écho B2 Version numerique – digitálna verzia určená pre učiteľov, ktorá obsahuje celý obsah učebnice, pracovného zošita, posluchové cvičenia, rovnako tak metodickú príručku pre učiteľa. Je vhodná pri využívaní interaktívnej tabule, umožňuje rôzne spôsoby výučba, priblížiť, vybrať časť, gumovať, zvýrazniť a mnoho ďalších funkcií interaktívnej tabule. Je to vynikajúca pracovná pomôcka, ktorá využíva moderné technológie, čo motivuje študentov k práci. Nie je potrebná inštalácia  ani nevyžaduje špeciálny systém. Je preto tá pravá voľba pre moderného učiteľa.

Kurz Écho je prispôsobený veku, schopnostiam a záujmom staršej mládeže a dospelým. Snaží sa čo najviac priblížiť bežnej komunikácii a slovnej zásoby študentov. Samozrejme prihliada na požiadavky jazykovej náročnosti danej skupiny. Cieľom je rýchle osvojenie kľúčovej komunikácii, nevyhnutnej gramatiky a slovnej zásoby. Od prvej lekcie sa študent stáva členom „sociálneho priestoru“, v ktorom si navzájom vymieňajú informácie, skúsenosti a stanoviská, na základe ktorých vytvárajú projekty.

Interaktívne spracovanie študentov motivuje k rýchlemu osvojeniu slovnej zásoby a nadobudnutie zručností základnej komunikácie. Široká technická podpora na CD a DVD umožňuje osobné vzdelávanie v pohodlí domova. Posluchové materiály napomáhajú s správnej výslovnosti a pochopeniu významu slov. Učebnica je spracovaná tak, že pri využívaní všetkých nástrojov (gramatická tabuľka, slovná zásoba, posluchy, portfólio a ostatné) si študentov rýchlo a pomerne ľahko zlepší jazykové zručnosti z FRJ a zároveň bude pripravený na skúšky DELF (Diplôme d'études en langue française – diplom z francúzskeho jazyka).

Výhody dyslexie
Spev siren

Écho B2 Version numerique (Girardet, J.)