Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Chatterbox New Chatterbox Starter

New Chatterbox Starter Pupil's Book (International Edition)

od Charrington, M. z vydavateľstva Oxford University Press 2007 EN jazyk

New Chatterbox Starter Pupil's Book (International Edition)

od Charrington, M. z vydavateľstva Oxford University Press 2007 EN jazyk

Autor: Charrington, M.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2007
EAN: 9780194728171
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 220x275 mm
Predmet: Anglický jazyk
Žáner: Náučná literatúra (do 10 r), Jazyky, vzdelanie
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 20.5.2024
Bežná cena 15,89 €
Kúpou tohto produktu získate 0,65 bodov

Viac o knihe New Chatterbox Starter Pupil's Book (International Edition) (Charrington, M.)

New Chatterbox je obľúbená séria učebníc pre základné školy v novom vydaní- úplne nový obsah v štýle, na ktorý si učitelia a žiaci zvykli. Kurz je vhodný pre deti vo veku od 9 - 11 rokov. Deti sa prostredníctvom nových príbehov kapitánky Shadow učia zábavným spôsobom po anglicky.

• Séria okrem učebnice, metodickej príručky pre učiteľov, pracovného zašita, CD-čka a kazety obsahuje aj Teacher´s Resource Pack.
  • TRP obsahuje 96 ks obrázkových kariet, 2 plagáty a ďalšie materiály na kopírovanie.
  • Úroveň Starter je vhodná pre úplných začiatočníkov- najlepšie pre žiakov 2. alebo 3. tiredy.
  • Učebnica, metodická príručka, pracovný zošit, kazeta, CD, Teacher´s Resource Pack.

Výhody dyslexie

New Chatterbox Starter Pupil's Book (International Edition) (Charrington, M.)Eva a Evička (Charrington, M.)Drž ma, keď padám (Charrington, M.)Enderova hra (audiokniha) (Charrington, M.)Iskari Poslední Namsara (Charrington, M.)The Kamogawa Food Detectives (Charrington, M.)Základní učení vonbulizmu (Charrington, M.)