Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Horizons Horizons Level 4

Horizons 4 Workbook

od Radley, P. - Simons, D. - Campbell, C. z vydavateľstva Oxford University Press 2005

Horizons 4 Workbook

Autor: Radley, P. - Simons, D. - Campbell, C.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2005
EAN: 9780194134156
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 207x298 mm
Predmet: Anglický jazyk
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Bežná cena 9,39 €
Kúpou tohto produktu získate 0,52 bodov

Viac o knihe Horizons 4 Workbook (Radley, P. - Simons, D. - Campbell, C.)

Nové druhé vydanie NEW Horizons level 4 nájdete v našej ponukue TU.

Workbook Horizons level 4 je pracovný zošit z anglického jazyka pre žiakov stredných škôl, ktorí sa učia a pripravujú na maturitnú skúšku z anglického jazyka pomocou učebnice Horizons level 4.

Workbook je v slovenskej verzii (obsahuje prehľad gramatiky a prekladové cvičenia v slovenčine a anglicko-slovenský slovník).

Horizons je kurz určený pre študentov stredných škôl vo veku 14-19 rokov. Je to 4-úrovňový kurz stredoškolského štúdia, ktorý stanovuje dosiahnuteľné ciele. Buduje sebadôveru v komunikácii tým, že poskytuje jasné štruktúry a modely. Horizons môže byť dokončený v typickom školskom roku. Gramatika je prezentovaná v kontexte dialógu, a cvičená systematicky. Kultúrna sekcia v kurzoch sa zameriava na rôzne aspekty života v rôznych krajinách.

Horizons obsahuje spracované témy na maturitnú skúšku a systematicky pripravuje na novú maturitu (ústnu aj písomnú časť). Gramatické javy sú vysvetlené pútavou formou. Prehľadné tabuľky zdôrazňujú kľúčové gramatické javy. Kniha obsahuje časti Real World, kde sa študenti učia o kultúre a reáliách rôznych krajín a rozprávajú sa o vlastných zážitkoch. Na konci učebnice je Language Plus - dvojstrana, ktorá prehlbuje učivo každej lekcie. Ku všetkým dielom učebnice je pracovný zošit s pokynmi k cvičeniam v slovenčine, s anglicko - slovenským slovníčkom, prehľadom gramatiky v slovenčine a prekladovými cvičeniami.

• Exam Skills v pracovnom zošite užitočne pomáhajú pripraviť sa na novú maturitu.
  • Motivuje študentov a prináša im očakávané výsledky.
  • Učebnica, pracovný zošit, metodická príručka, kazety, CD, CD-ROM.

Moja najväčšia prehra

Horizons 4 Workbook (Radley, P. - Simons, D. - Campbell, C.)