Učebnice, slovníky Predškoláci :) Angličtina pre najmenších Hippo and Friends Hippo and Friends Starter

Hippo and Friends Starter Photocopiable Extras

od Selby, C. z vydavateľstva Cambridge University Press 2006 EN jazyk

Hippo and Friends Starter Photocopiable Extras

od Selby, C. z vydavateľstva Cambridge University Press 2006 EN jazyk

Autor: Selby, C.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2006
ISBN: 978-0-521-68009-7
Typ tovaru: kopírovateľné materiály
Jazyk: anglický
Rozmery: 210x297x2 mm
Škola: Predškoláci
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 13.6.2024
Bežná cena 5,10 €
Kúpou tohto produktu získate 0,28 bodov

Viac o knihe Hippo and Friends Starter Photocopiable Extras (Selby, C.)

Photocopiable Extras sú kopírovateľné materiály, ktoré obsahujú mnohé doplnky napomáhajúce učiteľovi pri výučbe anglického jazyka v materských školách a predškolských zariadeniach.

Žiaci budú pracovať v kurze Hippo and Friends so štyrmi roztomilými postavičkami – hroch, opica, mačka a pes. Autori spracovali kurz ako príjemné a priateľské prežitie každej hodiny angličtiny. Kurz je veľmi jednoduchý a vhodný pre materské školy, ktoré vyučujú anglický jazyk od 1 do 5 hodín týždenne. Každý level je rozdelený do piatich starostlivo pripravených tém, ktoré pomáhajú deťom rozširovať slovnú zásobu. Úlohy a cvičenia sú spracované formou piesní, básničiek, spájania, vyfarbovania či vystrihovania obrázkov (learning by doing).

• Hippo a jeho priatelia, opica, mačka a pes, sú spracované v kontexte krátkych a jednoduchých príbehoch,
  • podnecuje žiakov k učeniu angličtiny s radosťou a jednoduchosťou
  • všetky z originálnych piesní sú jednoduché na naučenie s chytľavou melódiou
  • široká škála aktivít, piesní, príbehov a hier sú určené na rozširovanie slovnej zásoby s prihliadnutím na stupňovanú náročnosť jednotlivých levelov,
  • deti búdu milovať farebnosť a hravosť hippa a jeho priateľov a ich každodenné aktivity, či už ide o hru v záhrade ale cesta do školy.

Level sa dá flexibilne nastaviť od 60 až do 80 vyučovacích hodín podľa potrieb učiteľa a zdatnosti žiakov.

Výhody dyslexie

Hippo and Friends Starter Photocopiable Extras (Selby, C.)Divotvůrce (Selby, C.)