02 / 44 633 762

Broučci 3D

od Jan Karafiát z vydavateľstva Nakladatelství JOTA s.r.o. 2011 CS jazyk

Autor: Jan Karafiát
Vydavateľstvo: Nakladatelství JOTA s.r.o.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 230x230 mm
ISBN: 978-80-7217-935-0

Viac o knihe Broučci 3D (Jan Karafiát)

Broučci Jana Karafiáta převlékli kabátky, nebo chcete-li krovky, a přichází v podobě originálních a možná i provokativních ilustrací výtvarníka Aleše Čumy. Ten dal stále nezbednému a nepořádnému Broučkovi do ruky místo lucerničky baterku, Kmotříčka zpodobnil tak trochu jako filmového Kmotra a ani u ostatních postaviček se nebál překročit stín kouzelných ilustrací Jiřího Trnky, bez nichž si mnozí z nás nedokážou Karafiátovy Broučky představit. Původní Karafiátův text, který může na dnešní děti působit vzdáleně, tak posouvá blíž k malým čtenářům. A to doslova – děti se pomocí 3D brýlí mohou spolu s Broučkem proletět nad loukami, uniknout zákeřné žluně nebo svítit ponocnému na cestu!

Noví Broučci jsou moderní, netradiční, zábavní a přitom nesou stále totéž poselství o koloběhu lidského (i broučího) života, naší vazbě k přírodě a jejím zákonům i krásné povinnosti každého z nás svůj život prožít.

Vraždoku
Tato kniha zabija

Broučci 3D (Jan Karafiát)Dobrák Ben (Jan Karafiát)Anatomie 1. (Jan Karafiát)Viriconium (Jan Karafiát)eMarketing (Jan Karafiát)Neuroeseje (Jan Karafiát)Klany divých mačiek V divočine (Jan Karafiát)Temná půle (Jan Karafiát)Luftwaffe (Jan Karafiát)Filozofia (Jan Karafiát)Life of Pi (Jan Karafiát)Tangle Box (Jan Karafiát)Divisadero (Jan Karafiát)Runaway 2 (Jan Karafiát)Živá voda (Jan Karafiát)Traktor 2 (Jan Karafiát)Princezné (Jan Karafiát)Plavý kůň (Jan Karafiát)Filozofia (Jan Karafiát)Žlutí lvi (Jan Karafiát)Žhavý led (Jan Karafiát)Princezny (Jan Karafiát)Najbližší (Jan Karafiát)Hry osudu (Jan Karafiát)Leví kráľ (Jan Karafiát)