Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Ostatné

Bežná cena 15,83 €

Akcia: Diáre a kalendáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Viac o knihe Rozhovory v tichu / Tajemná psychologie života ukrytá v poutavých rozhovorech s dítětem. Jednoduché a praxí ověřené návody, jak se znovu zamilovat do svého života. (Ada Becker)

Kniha propojuje unikátní svět dětí se světem dospělých. Upřímné a inspirativní rozhovory matky a její desetileté dcery Hanky pomáhají pochopit bolest duše a ukazují jednoduchou cestu k radosti, sebelásce, sebevědomí, popřípadě pomohou nastartovat samoléčení. Svým moudrým dětským postojem a jednoduchostí otázek inspiruje Hanka dospělé k tomu, aby se zamýšleli nad skutečností, nad realitou, jak ji vidí děti. V rozhovorech nacházíme inspiraci, jak lze život vnímat s dětskou lehkostí, a ověřené návody, jak se do vlastního života znovu zamilovat.
Díky spojení s jedinečností dětského vnímání se otevírá utajený svět našeho vnitřního dítěte. Citlivě se vytváří bezpečný prostor k odkrytí našich dávných zranění či nezpracovaných situací. Naše vnitřní dítě nezapomíná. Pod tíhou mnohaletých nánosů bolesti postupně ztrácí sílu a schopnost radovat se a žít spontánně. Se stále větší a větší odvahou se ztotožňuje s postavami v metaforách a přirovnáních z příběhů v knize. Spolu s Hankou dovoluje otevírat a léčit své rány, strachy a bolest. Nachází tak úlevu, radost a vytouženou cestu ke štěstí.
V rozhovorech si odpovědi pro sebe najdou děti i dospělí. Kniha je určená jak jednotlivcům, tak i celým rodinám.
Hlubokými rozhovory dokážeme vytvořit nádherný most mezi námi a lidmi, na kterých nám záleží.

Harry Potter Čarodejnícky almanach
Limitovaná edícia Konečne normálna vražda