Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Berliner Platz NEU Berliner Platz NEU 1

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + CD Teil 2 - set učebnica s pracovným zošitom + CD 2. poldiel

z vydavateľstva Langenscheidt DE jazyk

12,70 €
-15%

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + CD Teil 2 - set učebnica s pracovným zošitom + CD 2. poldiel

z vydavateľstva Langenscheidt DE jazyk

Vydavateľstvo: Langenscheidt
EAN: 9783126060660
Počet strán: 144
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: nemecký
Predmet: Nemecký jazyk
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 15.6.2022
Bežná cena 14,90 €
-15%
Naša cena 12,70 €
Kúpou tohto produktu získate 0,86 bodov

Viac o knihe Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + CD Teil 2 - set učebnica s pracovným zošitom + CD 2. poldiel

Druhý poldiel setu učebnice s pracovným zošitom Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + CD na úrovni A1 je určený pre úplných začiatočníkov z nemeckého jayzka bez predošlích vedomostí. 

 

Nové revidované vydanie Berliner Platz NEU je určené pre študentov stredných škôl a jazykových škôl (mládež a dospelých) vo veku od 16 rokov a starších. Kurz je navrhnutý špeciálne pre študentov bez predchádzajúcich znalostí z nemeckého jazyka, pričom umožňuje intenzívnu prípravu na komunikáciu či život v nemecky hovoriacich krajinách.

 

Kurz Berliner Platz NEU je rozdelený na štyri úrovne podľa SERR, od A1 po B2. V novom dizajne, jasnou a výstižnou štruktúrou, a motivujúcim prístupom k nemeckému jazyku. Tematicky čerpá z každodenného života a reality nemecky hovoriacich krajín. Dôraz je kladený na získavanie všetkých zručností – písanie, počúvanie, hovorenie a čítanie.

Pre úspešnú komunikáciu, tak ako v každodennom živote, je dôležitá zrozumiteľná výslovnosť, ako aj široká slovná zásoba a dobrá gramatika. Preto na precvičovanie zručností kladie dôraz najmä v prvých kapitolách. Berliner Platz NEU ponúka širokú škálu úloh a typov cvičení. Takzvané projekty zohrávajú dôležitú úlohu pri praktickom precvičovaní používania nemčiny v skutočných situáciách. Úlohy v rámci projektu sa konajú mimo vyučovania a vyžadujú si ľahkú výskumnú prácu každodenného života.

Berliner Platz NEU ponúka starostlivo vybranú gramatiku pre študentov rozdelenú vo vyvážených tematických celkoch.

 

Berliner Platz NEU poskytuje prístup k nemeckému jazyku s novou vizuálnou koncepciou a kladie osobitý dôraz na vzdelávanie prostredníctvom sluchového vnímania a čítania. Zároveň pripravuje žiakov a študentov na skúšky Start Deutsch 1 a 2 či certifikát Deutsch pre imigrantov.

Každý Teilband je rozdelený na šesť kapitol, pričom každá kapitola sa skladá z desiatich strán. V úvode kapitoly je vždy silný vizuálny úvod. Nasleduje precvičovanie v nových situáciách a spájanie jazykových prvkov na tretej až šiestej strane. Siedma a ôsma strana je venovaná čítaniu a počúvaniu s porozumením. Zhrnutie hlavných jazykových elementov kapitoly v rôznych sekciách s rôznymi rečovými prostriedkami ponúka deviata strana kapitoly. Posledná desiata strana obsahuje prehľad gramatiky a výslovnosti, a dôležitých gramatických pravidiel. Na záver je vždy diskusia.

Po troch kapitolách je celkové opakovanie a konsolidácia učiva cez hravé úlohy a cvičenia, videosekvencie z doplnkového DVD, a ďalších doplnkových činností a sebahodnotenia v sekciách Čo už viem.

Pracovný zošit zodpovedá štruktúre učebnice a obsahuje množstvo ďalších úloh na prehĺbenie učiva, ďalšie precvičovanie výslovnosti, tipy na učenie, ako aj tréning na testovanie po každých troch kapitolách.

Recenzie

Zatvoriť
Sústreď sa na vraždu od Karsten Dusse
Jeden za druhým od Chris Carter

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + CD Teil 2 - set učebnica s pracovným zošitom + CD 2. poldiel