Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Berliner Platz NEU Berliner Platz NEU 1

Berliner Platz NEU 1 Digital mit interaktiven Tafelbildern auf CD-ROM

od Lemcke, C. - Rohrmann, L. - Scherling, T. z vydavateľstva Langenscheidt DE jazyk

Berliner Platz NEU 1 Digital mit interaktiven Tafelbildern auf CD-ROM

od Lemcke, C. - Rohrmann, L. - Scherling, T. z vydavateľstva Langenscheidt DE jazyk

Autor: Lemcke, C. - Rohrmann, L. - Scherling, T.
Vydavateľstvo: Langenscheidt
EAN: 9783126060844
Typ tovaru: CD-ROM
Jazyk: nemecký
Predmet: Nemecký jazyk
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 29,70 €
-15%
Naša cena 25,25 €
Kúpou tohto produktu získate 1,78 bodov

Viac o produkte Berliner Platz NEU 1 Digital mit interaktiven Tafelbildern auf CD-ROM (Lemcke, C. - Rohrmann, L. - Scherling, T.)

Digitalna pomôcka na interaktívne tabule a dataprojektory Berliner Platz NEU 1 Digital mit interaktiven Tafelbildern obsahuje okrem PDF učebnice a pracovného zošita aj audio nahrávky k posluchovým cvičeniam. Zaujímavý a motivujúci pre žiakov a študentov.

 

Nové revidované vydanie Berliner Platz NEU je určené pre študentov stredných škôl a jazykových škôl (mládež a dospelých) vo veku od 16 rokov a starších. Kurz je navrhnutý špeciálne pre študentov bez predchádzajúcich znalostí z nemeckého jazyka, pričom umožňuje intenzívnu prípravu na komunikáciu či život v nemecky hovoriacich krajinách.

 

Kurz Berliner Platz NEU je rozdelený na štyri úrovne podľa SERR, od A1 po B2. V novom dizajne, jasnou a výstižnou štruktúrou, a motivujúcim prístupom k nemeckému jazyku. Tematicky čerpá z každodenného života a reality nemecky hovoriacich krajín. Dôraz je kladený na získavanie všetkých zručností – písanie, počúvanie, hovorenie a čítanie.

Pre úspešnú komunikáciu, tak ako v každodennom živote, je dôležitá zrozumiteľná výslovnosť, ako aj široká slovná zásoba a dobrá gramatika. Preto na precvičovanie zručností kladie dôraz najmä v prvých kapitolách. Berliner Platz NEU ponúka širokú škálu úloh a typov cvičení. Takzvané projekty zohrávajú dôležitú úlohu pri praktickom precvičovaní používania nemčiny v skutočných situáciách. Úlohy v rámci projektu sa konajú mimo vyučovania a vyžadujú si ľahkú výskumnú prácu každodenného života.

Berliner Platz NEU ponúka starostlivo vybranú gramatiku pre študentov rozdelenú vo vyvážených tematických celkoch.

 

Berliner Platz NEU poskytuje prístup k nemeckému jazyku s novou vizuálnou koncepciou a kladie osobitý dôraz na vzdelávanie prostredníctvom sluchového vnímania a čítania. Zároveň pripravuje žiakov a študentov na skúšky Start Deutsch 1 a 2 či certifikát Deutsch pre imigrantov.

Každý Teilband je rozdelený na šesť kapitol, pričom každá kapitola sa skladá z desiatich strán. V úvode kapitoly je vždy silný vizuálny úvod. Nasleduje precvičovanie v nových situáciách a spájanie jazykových prvkov na tretej až šiestej strane. Siedma a ôsma strana je venovaná čítaniu a počúvaniu s porozumením. Zhrnutie hlavných jazykových elementov kapitoly v rôznych sekciách s rôznymi rečovými prostriedkami ponúka deviata strana kapitoly. Posledná desiata strana obsahuje prehľad gramatiky a výslovnosti, a dôležitých gramatických pravidiel. Na záver je vždy diskusia.

Po troch kapitolách je celkové opakovanie a konsolidácia učiva cez hravé úlohy a cvičenia, videosekvencie z doplnkového DVD, a ďalších doplnkových činností a sebahodnotenia v sekciách Čo už viem.

Pracovný zošit zodpovedá štruktúre učebnice a obsahuje množstvo ďalších úloh na prehĺbenie učiva, ďalšie precvičovanie výslovnosti, tipy na učenie, ako aj tréning na testovanie po každých troch kapitolách.

 

Recenzie

Zatvoriť
Obklopený narcistami od Thomas Erikson
Priateľstvo od Silvia Avallone

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Berliner Platz NEU 1 Digital mit interaktiven Tafelbildern auf CD-ROM (Lemcke, C. - Rohrmann, L. - Scherling, T.)