Knihy beletria Kalendáre, diáre, záložky, zápisníky Adventné kalendáre

V pasci! Konská farma v ohrození – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou

od Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová z vydavateľstva Vydavateľstvo Zelený Kocúr, s.r.o. 2023 SK jazyk

V pasci! Konská farma v ohrození – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou

Autor: Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Zelený Kocúr, s.r.o.
Rok vydania: 2023
ISBN: 978-80-69010-07-9
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 155x199x15 mm
Žáner: Krížovky, hádanky, hry, Beletria (do 10 rokov), Beletria (nad 10 rokov)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 15,90 €

Viac o knihe V pasci! Konská farma v ohrození – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)

24 napínavých úloh na zapečatených stránkach

Napínavý adventný kalendár pre deti a ich rodičov s únikovou hrou – vstúpte, riešte rébusy a nechajte sa strhnút’ dobrodružstvom! Líza, Valéria a Maja sa veľmi tešia na predvianočný čas, keď navštívia farmu strýka Artúra. Býva v obrovskom dome a má kone… Čo viac si môžu dievčatá priať! Keď sa však pripravujú na pyžamovú párty, odrazu sa objavia dvaja zlodeji, ktorí chcú ukradnúť vzácneho žrebca Baldura. A práve vtedy je Lízin strýko na ceste do lekárne. Podarí sa kamarátkam zastaviť zlodejov a zachrániť koňa?
Slovenský preklad vyšiel v spolupráci so sieťou únikových izieb TheRooms.

Recenzia
„Za mňa kľúčový bod tohoto kalendára sú ZAPEČATENÉ STRANY. Je to výborný spôsob ako zväčšiť DETSKÚ ZVEDAVOSŤ. Ďalší fajn bod sú v závere kalendára riešenia úloh, čo vedie dieťa k autokorekcii, t.j. že sa vie samé opraviť. Ono vie akú dalo odpoveď, vidí aká mala byť odpoveď a či je to v zhode alebo nie. Zaujímavosť je, že 24 kapitol v knihe nenasleduje za sebou v poradí. A je to práve preto, že poradie určuje vyriešená hádanka. Takto je obsiahnuté každý deň ROZVÍJANIE POZORNOSTI podľa hviezdy, ktorá určuje ďalšiu kapitolu (nie je tam žiadna rovnaká). Za mňa je to výborná MOTIVÁCIA K ČÍTANIU na každý deň (24 dní), dokonca aj pre slabších čitatelov, lebo: ZVEDAVOSŤ+DOBRODRUŽSTVO= SILNÁ MOTIVÁCIA (mám rada túto rovnicu??).
Obsahovo sú to zážitky priateľov, ktorí hľadajú strateného psa. Týchto 24 dní má v sebe množstvo dobrodružných prvkov. Kalendár spĺňa aj VZDELÁVACIE PRVKY, napr. skladanie slov na úrovni hlásky, tvary a farby, symboly, hľadanie 3. slova podľa spoločnej významovej črty, rôzne úlohy s číslami a písmenami, rozvíjanie logiky...
Pozitívum knihy je KREATIVITA rôznorodých HÁDANIEK (úloh).
Vzhľadom na otázky a úlohy je v kalendári výborne zakomponované ROZVÍJANIE POROZUMENIA ČÍTANÉHO.” @logopedka_jednoducho

Výhody dyslexie
Moja najväčšia prehra

V pasci! Konská farma v ohrození  – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)Týždenný diár Balacron 2024, čierny, 15 × 21 cm (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)Vianočný únos – Adventný kalendár s únikovou hrou (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)Som idealista: Diár 2024 (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)Trnový princ (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)Učiteľský diár 23/24 v prémiovom koženom obale (čierny) (Anna Lisa Kieselová, Heidi Försterová)