Vernostný program

Vernostný program môže využiť každý, kto u nás nakupuje tituly, na ktoré sa viaže bodový systém. V súčasnosti je do vernostného programu zahrnutá väčšina učebníc, pracovných zošitov, slovníkov a ostatných didaktických pomôcok. Pri tituloch, za ktoré môžete získať body je vždy uvedená jeho bodová hodnota. Nižšie na obrázku č. 1 sú tri možnosti zobrazenia produktu, kde je uvedený počet bodov, ktorý získate za nákup. (Na produkty, ktoré nemajú uvedený počet bodov sa vernostný program nevzťahuje, resp. nezískate ich kúpou body.)

V nákupnom košíku sa Vám pri každej objednávke zobrazí aj počet bodov, ktoré získate nákupom daných učebníc. Stav bodov si skontrolujete po prihlásení sa na Váš účet – ich počet sa zobrazí v pravom hornom rohu stránky. Pozor body nehľadajte hneď po realizovaní objednávky, body sa pripočítajú až po uhradení faktúry, zvyčajne do 14 dní.

Ak ste už objednávku zrealizovali a pripočítal sa Vám príslušný počet bodov, môžete za ne nakupovať rozličný tovar v sekcii TOVAR ZA BODY.  Za tovar zaplatíte vždy len 10 centov, pričom sa Vám súčasne odpočíta príslušný počet bodov za produkt. Počet minutých bodov si môžete opäť skontrolovať v nákupnom košíku.

OBRÁZOK. č. 1

Počet bodov získaných za nákup jedného pracovného zošita Project je zvýraznený v "bublinke"

Body za nakupené účebnice

Príklad: Škola si zakúpi učebnice z kurzu New Headway*

Cena za kus

Počet kusov

Body za kus

Suma celkom

Bodov spolu

New Headway 3rd Student´s Book

43,32 b.

New Headway 3rd Workbook

24,7 b.

SPOLU

68,2 b.

Objednávka: spolu 76 kusov učebníc, za ktoré zaplatíte 975,46 EUR a získate 68,2 bodov.

Po zaplatení faktúry sa Vám získané body pripočítajú a môžete ich minúť napríklad takto:

Tovar za body (stav bodov za predchádzajúci nákup je 68,2)

Cena za tovar v EUR

Počet bodov potrebných na nákup tovaru

Počet ušetrených bodov na ďalší nákup

A)

Digitálny fotoaparát (50b.) +

USB kľúč 16GB (10b.)

50+10

8,20 b.

60 b.

B)

Laserová tlačiareň (40b.)

40 b.

28,2 b.

C)

DVD prehrávač (40b.) + MP3 prehrávač (15b.)

40+15

13,2 b.

55 b.

* ceny a typy tovarov za body sú len ilustračné, aktuálnu ponuku nájdete na stránke v sekcii Tovar za body

Spôsob A) Rozhodnete sa nakúpiť Digitálny fotoaparát a USB kľúč za body.

Ak ste mali na účte už pripísaných 68,2 bodov, za tenko nákup sa Vám odpočíta 60 bodov a zaplatíte doplatok 0,20 EUR. Na účte ešte stále budete mať 8,20 bodu.

Spôsob B) Rozhodnete sa pre nákup Laserovej tlačiarne za body. Z pripísaných 68,2 b. sa vám odpočíta 40 bodov a zaplatíte doplatok 0,10 €. Na účte Vám ešte stále ostane 28,2 €.

S pôsob C) Rozhodnete sa pre nákup DVD prehrávača a MP3 prehrávača za body. Z Vášho účtu sa odpočíta 55 bodov. Za tovar doplatíte ešte 0,20 € a na účte Vám ostane 13,2 bodu, ktoré môžete využiť pri ďalšom nákupe.

Body sa Vám na účet pripočítavajú za každý nákup tovaru, ktorý je zaradený do vernostného programu (pri produkte je uvedený počet bodov, viď. obr. č. 1). Body majú neomedzenú platnosť a môžete si ich zbierať aj z viacerých objednávok.

Tip pre Vás: Ak zároveň s tovarom za body budete nakupovať aj bežné tituly a vaša celková objednávka presiahne 49 EUR vyhnete sa poštovnému :)

V prípade otázok alebo pomoci pri registrácii nás môžete kontaktovať.

100 vecí, ktoré milujem na starej mameWazzup?