Zapožičanie učebníc Klett

Zapožičanie vybraných druhov učebníc z vydavateľstva Klett

Zapožičanie učebníc sa realizuje na dva roky z možnosťou neskoršieho odkúpenia učebníc. Podmienkou na získanie týchto učebníc je nákup pracovných zošitov. Upresnenie podmienok nižšie.

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

Zapožičanie učebníc sa realizuje na požiadanie na základe našej faktúry za zakúpené pracovné zošity.

Učebnice Klassnyje druzja 1, 2 alebo 3 a Maximal interaktiv 1, 2 alebo 3 škole vydavateľstvo zapožicia na dva školské roky.

Po dvoch rokoch sa môže škola rozhodnúť, či učebnice vráti (s obvyklým opotrebením) alebo si ich odkúpi za zostatkovú cenu, čiže za 2,23 € (Klassnyje druzja) a 2,47€ (Maximal interaktiv). Podmienkou zapožičania je kúpa pracovného zošita Klassnyje druzja, resp. Maximal interaktiv. Počet zapožičaných učebníc bude ten istý, ako počet zakúpených pracovných zošitov.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na infopreskoly.sk.

Mafiáni 4 Takáčovci kontra PiťovciEnglish Adventure Starter A Class CDDoba jedová 10Les sebevrahů AokigaharaSalamandří veselicePlanet 2 KursbuchKdo postavil Měsíc?ĎumbierBublifuk DULCOP, Paw Patrol 300 mlClementoni - Tlapková Patrola veľké podlahové puzzle s interaktívnym perom 24 dielikovPomsta