Poštovné a balné

Ceny poštovného a balného

Poštovné je účtované podľa hodnoty vašej objednávky a spôsobu platby:

objednávka

do 49 €

objednávka

nad 49 €

Dĺžka prepravy*2

Doručenie na POŠTU a BalíkoBox 2,49€ Zdarma 1 - 3 dni
Doručenie poštovým kuriérom3,90 €Zdarma1 - 3 dni
Doručenie kuriérom DPD3,90 € Zdarmado 24 h
Osobný odber Bratislava Petržalka - viac tu
 0 € Zdarma-
Osobný odber Bratislava Nové Mesto - viac tu
 0 € Zdarma-
 Zásielkovňa (Packeta) odberné miesta v SR2,29 €Zdarma1 - 4 dni
 Zásilkovna odberné miesta v ČR2,49 €Zdarma2 - 3 dni
Kuriérska služba Packeta (na vašu adresu)  4,20 €4,20 € 1 - 3 dni
 balíkovo výdajné miesta SPS a AlzaBoxy2,49 € Zdarma 1 - 3 dni

Dobierkový príplatok 0,99 EUR.

Vďaka BalíkoBOXu budete mať svoju zásielku už do dvoch pracovných dní! Nechajte si ju poslať na doručenie do BalíkoBOXu - zásielku si tak môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne počas 3 dní (ak tak neurobíte, zásielka na vás až 18 dní počká na priradenej pošte). Na uloženie zásielky vás upozorníme SMS správou.

*1 Platbou vopred sa rozumie platba internet bankingom Vašej banky (momentálne poskytujeme možnosť platby cez E-commerce od SLSP, VUB e-platby, Sporopay, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Je dôležité mať na karte povolenú platbu cez internet. Ak si nie ste istí, overte si, prosím, túto skutočnosť vo vašej banke.

Kvôli maximálnej bezpečnosti pri platbe cez online terminál, neposkytujete informácie o vašej karte nám, ale danej banke (v prípade E-commerce je to Slovenská sporiteľňa), ktorá nám po realizácii úhrady posiela iba potvrdenie o uskutočnení platby.

*2 Uvádzame zvyčajnú dobu doručenia, ktorá začína plynúť dňom odoslania zásielky z nášho skladu. O tejto skutočnosti Vás informujeme mailom prípadne SMS správou.

V prípade objednávky  nadrozmerného  tovaru je k dispozícii doručenie kuriérom DPD, prípadne osobný odber na niektorej z našich pobočiek.