Blog Akcie Akciové diáre 2024

Akciové diáre 2024

Akcia ukončená 3.5.2024

NAD 20 za 20!
S novým diárom či stolovým kalendárom už nezabudnete na žiaden dôležitý termín.

Nakúpte za 20 € + vybraný diár či stolový kalendár len za 20 centov.

Čo treba urobiť pre získanie diára či stolového kalendára na rok 2024 len za 20 centov?

Stačí si u nás urobiť objednávku v hodnote aspoň 20 € (bez poštovného) a následne si budete môcť v košíku vybrať niektorý z diárov či stolových kalendárov. Ponuka je obmedzená a platí do vypredania jednotlivých zásob. Dostupnosť diárov a stolových kalendárov sa snažíme aktualizovať priebežne.

Podmienky pre získanie diára či stolového kalendára v špeciálne nízkej cene:

Ku každej objednávke v hodnote nad 20 € bez poštovného si môžete vybrať jeden kus  diára / stolového kalendára na rok 2024 len za 20 centov, až do vypredania zásob. Každý zákazník môže získať diár iba jedenkrát. Počet diárov a stolových kalendárov je obmedzený a v prípade vypredania jedného druhu si vyhradzujeme právo na zmenu za iný druh diára či kalendára.

Ak hodnota objednaných tovarov vo vašej objednávke presiahne 20 € automaticky sa do košíka pridá možnosť zvoliť si diár alebo stolový kalendár podľa vlastného výberu.

V prípade reklamácie je možné si náhradný diár vyzdvihnúť na našej predajni v Bratislave na Vajnorskej ulici č. 136/A.

Kalendář 2024 Krásná paní lunární s publikací (CZ edice)Denný diár Vivella Classic 2024, antracitový, 15 × 21 cmBalans diár na šťastný rok 2024100 vecí, ktoré milujem na starom otcoviRok v záhrade 2024 - stolový kalendárBeanie Babies Paw Patrol prívesok Rocky 8.5 cmDáždnik Labková patrola/Paw PatrolPod ochranou hákového křížeUlice a námestia Bratislavy - Staré mestoMesto popola (Nástroje smrteľníkov 2)Nevšedné myšlienkyReal Life Pre-Intermediate Class Audio CDs 1-4Kúpeľné oblátky