Blog Akcie Prekvapenie - MINI MANI sú tu!

Prekvapenie - MINI MANI sú tu!

Ahojte preškoláci, pripravili sme pre Vaše ratolesti akciu - Detský týždeň so zvýhodnenou zľavou na vybané detské knížky. Taktiež sme dostali množstvo emailov s otázkou na opakovanie kampane Mini Mani. Mnohí z Vás sa určite potešia, opätovne spúšťame akciu. Neváhajte, rýchlo sa míňajú :)

AKCIA UKONČENÁ 5.6.2022
Ahojte preškoláci, pripravili sme pre Vaše ratolesti akciu - Detský týždeň so zvýhodnenou zľavou na vybané detské knížky, ktoré nájdete tu.

Ku každej objednávke nad 15 € teraz získate možnosť kúpiť si jednu z piatich
interaktívnych hračiek "MINI MANI" v hodnote 14,99 €
len za 1,99 €
Minimani je unikátny slovenský produkt, na vývoji ktorého pracoval tím slovenských odborníkov v spolupráci so psychológmi a pedagógmi tak, aby hračka Minimani napomáhala rozvoju a zdravému vývinu vašich detí.
Minimani prinesú do vašich domovov množstvo radosti, poučenia aj zábavy.

Možnosť uplatniť si darček a získať svojho Minimana vám bude ponúknutá v košíku automaticky pri dosiahnutí sumy 15 €. Každý zákazník môže získať len jedného Minimana.

Akcia platí do vypredania zásob.
TigríkOpičkaKrokoušPandaSloník
3 v 1
penová hračka + ilustrovaná knižka + poučná mobilná aplikácia
Minimani vám ukážu, že aj malí veľa dokážu.

Diktáty zo slovenčiny pre 7. a 8. ročník ZŠ - DOPREDAJČarodějnická kniha kouzelReal Life Elementary Real Time DVDBásničky od TáničkyJak léčit nemoc šílené medicínyZaviate pieskomO vodníkovi ChňuchňukoviŽidia v 1. ČSRNesnesitelná lehkost bytíŠmidrovéČínsko-český a česko-čínský slovníkManagement znalostí v praxiPavúčikovia miláčikoviaAutodráha Carrera GO!!! 63514 Labková Patrola 4,3 m + 2 formule