Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Bugs World Bugs World Level 2

Bugs World Level 2 Teacher´s Book +app (SK) - metodická príručka

od Carol Read, Ana Soberón z vydavateľstva Macmillan ELT EN jazyk

18,70 €
-15%

Bugs World Level 2 Teacher´s Book +app (SK) - metodická príručka

od Carol Read, Ana Soberón z vydavateľstva Macmillan ELT EN jazyk

Autor: Carol Read, Ana Soberón
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
EAN: 9788381527712
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: anglický
Ročník: 1. ročník
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 13.12.2023
Bežná cena 22,- €
-15%
Naša cena 18,70 €
Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o knihe Bugs World Level 2 Teacher´s Book +app (SK) - metodická príručka (Carol Read, Ana Soberón)

Metodická príručka Bugs World Level 2 Teacher´s Book +app (SK) obsahuje detailne spracovaný, krok za krokom rozpracovaný postup hodín. V metodike sú aj doplňujúce hry na použitie obrázkových kartičiek. Obsahuje tiež prístupový kód k online podpore pre učiteľa, vrátane testov, digitálne spracovanej učebnice a pracovného zošita, audio a video nahrávok, online spracovanej samotnej učiteľskej príručky. Testy sú spracované tak, že deti iba krúžkujú, vyfarbujú a číslujú jednotlivé úlohy podľa pokynov učiteľa.

 

Všeobecný opis nového Bugs World:

 

Učebnica angličtiny Bugs World je určená pre deti vo veku od 6 rokov. Môžu s ňou pracovať úplní začiatočníci aj deti, ktoré si už základy angličtiny osvojili v predškolskom veku. Metodicky je učebný materiál navrhnutý tak, aby podporil úspešné osvojenie si jazyka deťmi s rôznymi schopnosťami učenia sa (mixed ability), zapojením všetkých detí aj vo väčších skupinách (inclusion) a učebnica spolu s pracovným zošitom poskytujú učiteľom aj deťom niekoľkonásobné utvrdzovanie a opakovanie preberanej látky. Toto je obzvlášť dôležité pri malých deťoch, ktoré síce, ako sa hovorí "nasávajú vedomosti ako špongia", ale tak isto rýchlo zabúdajú, a preto niekoľkonásobné opakovanie v rôznorodých aktivitách podporuje dlhodobejšie zapamätanie si.

 

Učebnica Bugs World 1 a 2 podporuje záujem a radosť z učenia sa angličtiny, vzbudzuje u detí ozajstnú túžbu rozprávať po anglicky. Učebnica učí deti skutočne komunikovať. Deti sa neučia iba izolované slová, básničky a pesničky, ale učia sa vyjadrovať svoje myšlienky pomocou veľmi jednoduchej angličtiny. Deti sa naučia jednoduchým spôsobom rozprávať o sebe, o svojej rodine, záľubách a témach, ktoré sa ich týkajú. Budú tiež rozumieť otázkam v angličtine a prirodzene na ne reagovať.

 

Nový jazyk je zahrnutý v kontexte prostredníctvom príbehov, čím vyvoláva u detí radosť a istotu v učení sa. Metodika vyučovania malých detí je prispôsobená tak, aby sa deťom vytváralo prostredie, v ktorom deti prirodzeným spôsobom prijímajú angličtinu. Do učebnice deti nepíšu, nekreslia, teda je možné ju opakovane používať s novými skupinami detí.

 

Všetky tieto činnosti sú súčasťou pracovného zošitu "Activity Book", kde deti nájdu aj vystrihovačky a kód k online materiálom, vrátane audio nahrávok a videí. Vďaka rôznorodej práci s cvičeniami v Activity Books deti zapájajú všetky zmysly a pracujú podľa pokynov učiteľa v anglickom jazyku (learn by doing).

 

Prečo si Bugs World zamilujú deti aj učiteľ?

 

Hlavnou postavičkou v učebnici je húsenica Colin a lienka Lucy, ktoré spolu s inými postavami (ďalšími chrobáčikmi a zvieratkami) prežívajú rôzne dobrodružstvá. V každej lekcii v príbehoch vystupujú vždy aj iné postavičky, napr. deti, alebo zvieratká. V učebnici sú veľmi zaujímavou a zábavnou formou zaradené jednoduché cvičenia, hry, pesničky, rýmovačky, maľovanky a iné aktivity, ktoré si deti obľúbia. Napr. na každej hodine, ktorá predstavuje novú slovnú zásobu, je zaradená hra Colin's What´s my Word. Každá nová lekcia začína pesničkou, v ktorej sú zahrnuté nové slovíčka z lekcie. Bugs Bingo je ďalšia aktivita, na ktorú sa deti vždy tešia.

 

Učebnica rešpektuje fakt, že u detí nie je možné očakávať, že sa sami budú učiť slovnú zásobu. Preto sú do učebnice zaradené pesničky a rýmovačky, ktoré nenásilnou a zábavnou formou umožnia deťom zapamätať si novú látku.

Recenzie

Zatvoriť
Prežijú piati
Superjednoduchá matematika

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Bugs World Level 2 Teacher´s Book +app (SK) - metodická príručka (Carol Read, Ana Soberón)