02 / 44 633 762

Akcia: Diáre a kalendáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Viac o produkte Frecuencias A1 Libro Alumno +Extensión digital

Frecuencias je kurz, ktorý reaguje na potreby študentov a učiteľov v akomkoľvek kontexte vzdelávania 21. storočia. Kombinuje učenie podľa obsahu a riešenie úloh, ktoré umožňujú študentom uplatniť v minulosti získané znalosti, ktoré podporujú aktívne a efektívne učenie. Prítomnosť kultúrnych a interkultúrnych aspektov, ako aj vynikajúca integrácia hispánskych variantov uľahčujú vytváranie globálneho povedomia o hispánskom svete a získavanie komunikačných schopností študentmi. Kniha okrem toho obsahuje rozsiahlu ukážku skutočných príkladov prevzatých z korpusu Kráľovskej španielskej akadémie (RAE), ktoré vždy v súlade s diskutovaným obsahom ilustrujú lexikálne, gramatické alebo komunikačné varianty. K príručke je priložená príloha Výslovnosť a pravopis s desiatimi praktickými kartami, ktoré pracujú s fonetickou a pravopisnou zložkou a ktoré je možné prezentovať na hodine podľa konkrétnych potrieb každej skupiny. Ebook obsahuje digitálne rozšírenie v ELEteca s rôznymi doplnkovými zdrojmi (k dispozícii 18 mesiacov od okamihu aktivácie): konkurzy, interaktívne aktivity a videá zo série Hostal Babel.

Harry Potter Čarodejnícky almanach
Limitovaná edícia Konečne normálna vražda