Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Tovar za body

MANTA PUO001, Merač okysličenia krvy a pulzu

MANTA PUO001, Merač okysličenia krvy a pulzu

Web produktu: https://www.emanta.pl/urzadzenia/puo001-pulsoksymetr?campaign-id=15
EAN: 5903089906995
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 13 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte MANTA PUO001, Merač okysličenia krvy a pulzu

Pulzný oxymeter Manta PUO001 vám pomôže denne sledovať vaše zdravie. Prístroj vám umožní presne, rýchlo a jednoducho zmerať saturáciu krvi, t. J. jej saturáciu kyslíkom a pulz. Obzvlášť ak trpíte astmou, cukrovkou, srdcovými alebo dýchacími chorobami sa pulzný oxymeter ukáže ako nevyhnutné zariadenie vo vašom každodennom živote.

 

Strážcasvojho zdravia.

Pulzný oxymeter Manta PUO001 vám pomôže denne sledovať vaše zdravie. Prístroj vámumožní presne, rýchlo a jednoducho zmerať saturáciu krvi, t. J. jej saturáciukyslíkom a pulz. Obzvlášť ak trpíte astmou, cukrovkou, srdcovými alebodýchacími chorobami sa pulzný oxymeter ukáže ako nevyhnutné zariadenie vo vašomkaždodennom živote.

 

Majteho vždy pri sebe.

Počaspandémie COVID19 je mimoriadne dôležité starať sa o stav nášho tela. Včasnézistenie takzvanej "tichej hypoxie" - ktorá sa často vyskytuje u ľudíinfikovaných vírusom COVID19, ktorí nemajú zjavné príznaky (dýchavičnosť,vysoká horúčka) - umožňuje rýchlu reakciu a viete tak predchádzať mnohýmzávažným komplikáciám.

 

Pulznýoxymeter PUO001 je taký kompaktný, že sa ľahko vojde do batohu, kabelky alebovrecka. Vďaka tomu ho môžete mať vždy pri sebe, aby ste rýchlo skontrolovalisvoje zdravie.

 

Máteradi hory?

Akmáte radi turistiku alebo horolezectvo, náš pulzný oxymeter by mal byť vo vašombatohu. Vo vysokých nadmorských výškach výrazne klesá okysličenie tela, pretostojí za to z času na čas zmerať saturáciu krvi, aby ste sa uistili, že nie jeprekročená kapacita tela.

Recenzie

Zatvoriť
Len ty a ja
Štyri kosti pre Flipra od Gabriela Futová

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

MANTA PUO001, Merač okysličenia krvy a pulzu