Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

JURA Claris filter PRO smart (300 l pri 10dH)

JURA Claris filter PRO smart (300 l pri 10dH)

Web produktu: https://sk.jura.com/sk/Professional/Maintenance-Products/ClarisProSmart-72819
EAN: 7610917728190
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 19.10.2022
Cena 0,10 €
Doplatok 26 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte JURA Claris filter PRO smart (300 l pri 10dH)

Inteligentný filter vody. Káva obsahuje až 98% vody. Voda najvyššej možnej akosti je preto pre skvelú chuť každej jednej šálky kávy nesmierne dôležitá. Filter CLARIS Pro Smart od spoločnosti JURA predstavuje hotovú revolúciu v oblasti filtrácie vody. Vďaka použitiu modernej technológie RFID (vysokofrekvenčná identifikácia) dokáže po prvý raz v histórii kávovar priebežne komunikovať s filtrom. Vie tak rozoznať, či ste vložili filter, a automaticky aktivuje vhodný režim. Neustále zbiera informácie o filtri a upozorňuje používateľa, keď sa vyčerpala kapacita filtra. Táto funkcia nielenže výrazne uľahčuje výmenu filtra, ale sa zároveň stará o to, aby filter CLARIS Pro Smart fungoval vždy čo najefektívnejšie.

 

Vhodný pre všetky typy vody z vodovodu

Filter CLARIS Pro Smart funguje na profesionálnom princípevzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, aké je právepotrebné pre prípravu. Vďaka použitiu revolučnej receptúry sú filtre bezproblémov vhodné na filtrovanie vody z vodovodnej siete kdekoľvek na svete.Modifikované granule vždy v optimálnej miere odfiltrujú vodný kameň (aj vtedy,ak sa voda nevyznačuje vysokou tvrdosťou) a zredukujú úroveň škodlivých látokešte efektívnejšie než doteraz. Vo vode však zostanú zachované minerálne látkya fluoridy, ktoré prispievajú k lepšiemu rozvinutiu aróm. Príkladná úpravatvrdosti vody a účinná filtrácia škodlivín sú zakaždým zárukou výdaja vodyideálnej kvality, ktorá tiež významne vplýva na dokonalú chuť kávy.

 

Pri správnej aplikácii filter CLARIS Pro Smart kompletneeliminuje potrebu odstraňovania vodného kameňa. Vďaka tomu sa obsluha kávovarustane ešte ľahšou, čo ušetrí váš drahocenný čas. Čisté trubky, ohrevné prvky ačerpadlo bez výskytu vodného kameňa preukázateľné predlžujú životnosťautomatických kávovarov.

 

Len originálne filtre CLARIS Pro Smart svojím zložením aprietokom presne vyhovujú potrebám a požiadavkám automatických kávovarov JURA.Keď si kupujete nový filter, vždy si všimnite, či disponuje pečaťou kvalityznačky JURA. Je to rada na nezaplatenie.

 

CLARIS Smart bol vyvinutý pre nasledovné kávovaryvyužívajúce inteligentný vodný systém (I.W.S.):

 

GIGA X8

X8

X6

WE8

WE6

Recenzie

Zatvoriť
Ešte si to premysli
Obvinená

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

JURA Claris filter PRO smart (300 l pri 10dH)