Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Horoskopy

Astro poeti – Sprievodca znameniami zverokruhu

od Alex Dimitrov, Dorothea Lasky z vydavateľstva Ikar, a.s. 2020

Astro poeti – Sprievodca znameniami zverokruhu

od Alex Dimitrov, Dorothea Lasky z vydavateľstva Ikar, a.s. 2020

Autor: Alex Dimitrov, Dorothea Lasky
Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
Rok vydania: 2020
EAN: 9788055174952
ISBN: 978-80-551-7495-2
Počet strán: 328
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 137x210x27 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
Vydanie: 1
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 5,- €
-25%
Naša cena 3,73 €
Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o knihe Astro poeti – Sprievodca znameniami zverokruhu (Alex Dimitrov, Dorothea Lasky)

Od internetového fenoménu Astro poeti prichádza prvý veľký astrologický šlabikár dvadsiateho prvého storočia

Jedinečný štýl astrologického nádychu plného pochopenia, rád a humoru pre každé znamenie zverokruhu v podaní Astro poetov z nich urobil internetovú senzáciu. Ich dlho očakávaná prvá kniha je vo veľkolepej tradícii knihy Slnečné znamenia Lindy Goodmanovej, ale je prispôsobená dnešnému svetu, v ktorom žijeme.


Astrálni poeti vám na týchto stránkach pomáhajú vidieť, čo je napísané vo hviezdach a využívajú to, aby vám usmerňovali priateľstvá, kariéru a veľmi zložitý ľúbostný život. Keď ste niekedy rozmýšľali, prečo vás váš priateľ, narodený v znamení Blížencov, pri poháriku nepustí k slovu, potom ste prišli na správne miesto. Kedy ten Škorpión, ktorý vám o druhej v noci esemeskuje, konečne urobí ďalší krok vo vašom vzťahu? (Nápoveda: Nikdy.) Kniha je dokonalý úvod k dvanástim znameniam pre astrologického nováčika aj zdroj, ku ktorému je možné vrátiť sa, pre tých, čo už vedia, prečo ich priateľ-Rak plače pri reklamách, ale potrebuje pomoc so svojím novým, streleným šéfom-Pannou, toto je bezpodmienečne nutná kniha o astrológii do dvadsiateho prvého storočia a ďalej.

Z anglického originálu Astro Poets : your guides to the zodiac (Flatiron Books, New York 2019) preložil Marián Pochylý.

 

Ukážka z knihy: 

 

Vodnár
20. januára - 18. februára

Pravda je vždy čudná, čudnejšia než výmysel.

Lord Byron, narodený 22. januára 1788


Vodnár

 

Keď sa v roku 1969 objavil oficiálny plagát pre Woodstock, festival sa propagoval ako „Vodnárska výstava“. Choď a zmeníš sa. Zostaň doma a ľudia, ktorí išli, aj tak niečo zmenia. Aj keď znamenie Vodnára nemá až tak veľa spoločné so zmenou, skôr s duchom doby. S duchom čias. Má niečo spoločné aj s budúcnosťou. Byť Vodnárom znamená byť pripojený. Nie nevyhnutne, pokiaľ ide o to, čo sa deje, ale čo sa musí stať. Čo chýba v kultúre a v často mytologizovanej „duši“ kolektívu (čo je ľudstvo / prečo sme tu). Pomyslite si na Leto lásky v roku 1967 alebo na náladu koncom šesťdesiatych a začiatkom sedemdesiatych rokov v Amerike - bol to čas, keď sa otváralo

verejné vedomie a to, čo bolo podľa ľudí možné. Bol to čas pre nové myslenie a nečakaný odklon od rituálu. Odvtedy iskry tejto energie zhasli - 1994, generácia X, Nirvana, hnutie Occupy a všetko, čím sociálne siete rozbehli a skomplikovali ak-tivizmus. Byť Vodnárom znamená spochybňovať skutočnosť. Dospieť k zmene pomocou pochybností a nepokojov.


Tí, čo sa narodili koncom januára a v značnej časti februára, vraj charakter budúcich vecí pociťujú skôr než ostatní. Nie psychicky, ale spôsobom „nech mosty, ktoré spálim, osvetlia cestu“. Vodnári majú sklon byť revolucionármi a sú prirodzene intuitívni. Štartujú sa sami. Taký druh moci je ťažké prechovávať, lebo neprichádza so sprievodcom. A dokonca aj keby prišiel, takmer každý Vodnár je rebel. Dajte im sprievodcu a oni za ním nepôjdu. Povedzte im, že existujú nejaké pravidlá obliekania a oni sa ukážu bez oblečenia.


Keď ste sa rozprávali s Vodnárom, viete, že sú panovační a zároveň vás dokážu zmiasť. Pripadajú ako mimozemšťania, ktorí plynulo ovládajú ľudský jazyk. Je ťažké prečítať ich (aj keď mnohé Ryby to skúsili) a nie je možné tiahnuť k ich autoritatívnej povahe. Vodnárom vládne Urán (záhadná modrá planéta spájaná s objavom, osvietením a technológiami), ale aj Saturn (planéta najbližšia k bohom a spájaná s nesmrteľnosťou a večnou mocou).


Vodnár je typicky povznesený, ale v kútiku duše citlivý, posadnutý vlastnou výstrednosťou a zjavne cudzinec v meste bez ohľadu na to, ako dlho tam žije. Budete prekvapení, ako taký človek dokáže prežiť v reálnom svete, lebo ho neustále testujú. 

5,0 z 5 (1x)

Recenzie

Zatvoriť
anna 22. júl 2021
Reminiscencie
OBJAVTE VESMÍR s interaktívnou sadou

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Astro poeti – Sprievodca znameniami zverokruhu (Alex Dimitrov, Dorothea Lasky)