Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Učebnice, slovníky

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD - set učebnica s pracovným zošitom + 2CD (1. akosť)

od Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T. z vydavateľstva Langenscheidt dot 2009

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD - set učebnica s pracovným zošitom + 2CD (1. akosť)

od Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T. z vydavateľstva Langenscheidt dot 2009

Autor: Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T.
Vydavateľstvo: Langenscheidt
Rok vydania: 2009
EAN: 9783126060257
Počet strán: 256
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: nemecký
Poškodenie: prehnutý obal
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 19,90 €
Zľava: 40%
Naša cena 11,94 €
Kúpou tohto produktu získate 1,01 bodov
Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD - set učebnica s pracovným zošitom + 2CD (1. akosť) (Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T.)

Kniha má: prehnutý obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Kniha bola vystavená na našej predajni a má drobné poškodenie, ktoré môžete vidieť na obrázku vyššie. Kniha je úplne nová.

Druh poškodenia: prehnutý obal.

V niektorých prípadoch sa môže poškodenie mierne líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom). 

Knihu si môžete zakúpiť uplne novú aj priamo z vydavateľstva tu.

Viac o knihe Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD - set učebnica s pracovným zošitom + 2CD (1. akosť) (Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T.)

Set učebnica a pracovný zošit s 2CD Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD na úrovni A1 je určený pre úplných začiatočníkov z nemeckého jayzka bez predošlích vedomostí. 

 

Nové revidované vydanie Berliner Platz NEU je určené pre študentov stredných škôl a jazykových škôl (mládež a dospelých) vo veku od 16 rokov a starších. Kurz je navrhnutý špeciálne pre študentov bez predchádzajúcich znalostí z nemeckého jazyka, pričom umožňuje intenzívnu prípravu na komunikáciu či život v nemecky hovoriacich krajinách.

 

Kurz Berliner Platz NEU je rozdelený na štyri úrovne podľa SERR, od A1 po B2. V novom dizajne, jasnou a výstižnou štruktúrou, a motivujúcim prístupom k nemeckému jazyku. Tematicky čerpá z každodenného života a reality nemecky hovoriacich krajín. Dôraz je kladený na získavanie všetkých zručností – písanie, počúvanie, hovorenie a čítanie.

Pre úspešnú komunikáciu, tak ako v každodennom živote, je dôležitá zrozumiteľná výslovnosť, ako aj široká slovná zásoba a dobrá gramatika. Preto na precvičovanie zručností kladie dôraz najmä v prvých kapitolách. Berliner Platz NEU ponúka širokú škálu úloh a typov cvičení. Takzvané projekty zohrávajú dôležitú úlohu pri praktickom precvičovaní používania nemčiny v skutočných situáciách. Úlohy v rámci projektu sa konajú mimo vyučovania a vyžadujú si ľahkú výskumnú prácu každodenného života.

Berliner Platz NEU ponúka starostlivo vybranú gramatiku pre študentov rozdelenú vo vyvážených tematických celkoch.

 

Berliner Platz NEU poskytuje prístup k nemeckému jazyku s novou vizuálnou koncepciou a kladie osobitý dôraz na vzdelávanie prostredníctvom sluchového vnímania a čítania. Zároveň pripravuje žiakov a študentov na skúšky Start Deutsch 1 a 2 či certifikát Deutsch pre imigrantov.

Každý Teilband je rozdelený na šesť kapitol, pričom každá kapitola sa skladá z desiatich strán. V úvode kapitoly je vždy silný vizuálny úvod. Nasleduje precvičovanie v nových situáciách a spájanie jazykových prvkov na tretej až šiestej strane. Siedma a ôsma strana je venovaná čítaniu a počúvaniu s porozumením. Zhrnutie hlavných jazykových elementov kapitoly v rôznych sekciách s rôznymi rečovými prostriedkami ponúka deviata strana kapitoly. Posledná desiata strana obsahuje prehľad gramatiky a výslovnosti, a dôležitých gramatických pravidiel. Na záver je vždy diskusia.

Po troch kapitolách je celkové opakovanie a konsolidácia učiva cez hravé úlohy a cvičenia, videosekvencie z doplnkového DVD, a ďalších doplnkových činností a sebahodnotenia v sekciách Čo už viem.

Pracovný zošit zodpovedá štruktúre učebnice a obsahuje množstvo ďalších úloh na prehĺbenie učiva, ďalšie precvičovanie výslovnosti, tipy na učenie, ako aj tréning na testovanie po každých troch kapitolách.

Recenzie

Zatvoriť
OBJAVTE VESMÍR s interaktívnou sadou
Rok v meste

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Berliner Platz NEU 1 Lehrbuch und Arbeitsbuch + 2CD - set učebnica s pracovným zošitom + 2CD (1. akosť) (Lemcke, Ch. - Rohrman, L. - Scherling, T.)