Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 4. ročník Občianska náuka a etická výchova

Etická výchova pre 4. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský)

od E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

8,30 €

Etická výchova pre 4. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský)

od E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

Autor: E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2007
EAN: 9788010038176
ISBN: 978-80-10-03817-6
Počet strán: 64
Jazyk: maďarský
Rozmery: 210 x 295 mm
Ročník: 4. ročník
Predmet: Občianska náuka a etická výchova
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Tovar posielame do 5 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 4.7.2022
Naša cena 8,30 €

Viac o produkte Etická výchova pre 4. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský) (E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová)

Pracovné listy vychádzajú z učebných osnov a svojím obsahom plynulo nadväzujú na tretí ročník. Žiaci si pod vedením učiteľa utvrdzujú a aplikujú poznatky a skúsenosti získané metódami aktívneho učenia. Učivo je zostavené primerane veku a záujmom žiakov štvrtého ročníka. Veľmi široká a rôznorodá paleta úloh, otázok a činností zabezpečuje a podnecuje záujem žiakov pri ich riešení. Spestrením a vhodným doplnením sú tajničky, dokresľovanie s možnosťou slovného vyjadrenia sa. Výber úloh je volený s orientáciou na hľadanie súvislostí so situáciami z každodenného života. Doplnením pracovných listov sú motivačné texty prepojené na riešenie úloh vyplývajúcich z porozumenia textu a prežitého zážitku zo zrealizovanej aktivity. Pracovné listy orientujú žiakov na vytvorenie spolupracujúcej atmosféry, vytvorenia akceptujúcich vzťahov v triede, pretože sú v nich zastúpené úlohy nielen na samostatnú prácu, ale aj úlohy na prácu vo dvojiciach a v skupine. Učebnica obsahuje 32 pracovných listov, ktoré sú spojené v perforovanej väzbe. Tá umožňuje jednoduchú manipuláciu podľa požiadaviek na prácu s konkrétnym pracovným listom. K učebnici sú na webovej stránke vydavateľstva spracované aktivity k témam obsahu etickej výchovy a k pracovným listom. Učebnica zodpovedá inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu a je spracovaná podľa nových vzdelávacích štandardov.

Recenzie

Zatvoriť
Denník odvážneho bojka 16: Veľká šanca
Knihy so zľavou

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Etická výchova pre 4. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský) (E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová)