Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 3. ročník Občianska náuka a etická výchova

Etická výchova pre 3. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský)

od E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

8,30 €

Etická výchova pre 3. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský)

od E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

Autor: E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2006
EAN: 9788010038435
ISBN: 978-80-10-03843-5
Počet strán: 64
Jazyk: maďarský
Rozmery: 210 x 295 mm
Ročník: 3. ročník
Predmet: Občianska náuka a etická výchova
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Tovar posielame do 5 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 1.7.2022
Naša cena 8,30 €

Viac o produkte Etická výchova pre 3. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský) (E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová)

Pracovné listy vychádzajú z učebných osnov a svojím obsahom plynulo nadväzujú na druhý ročník. Sú koncipované tak, aby žiaci riešením úloh hľadali súvislosti so situáciami z každodenného života. Zahŕňajú motivačné texty, ktoré ich vedú k zamysleniu sa nad situáciou a hľadaniu riešenia v praktickom živote. Orientujú žiakov na navodenie spolupracujúcej atmosféry, na vytvorenie akceptujúcich vzťahov v triede. Vedú ich k premýšľaniu o prežívaní a citoch nielen u seba, ale aj u iných ľudí. Smerujú k vytvoreniu vzťahov v triede na základe dohodnutých pravidiel, čím ich orientujú na vzájomné prispôsobenie sa, k tolerancii, vzájomnosti. Cez zadané úlohy riešia otázky vzájomnej komunikácie a spolupracujúcich vzťahov. Úlohy sú zamerané na rozvoj tvorivosti, ako aj uvedomenie si vzájomných odlišností medzi spolužiakmi. Zastúpené sú aj úlohy zamerané na vyjadrenie vďačnosti, vnímanie robenia dobra iným, k obdarovaniu. Formulácie úloh sú vhodné, podporujú rozvoj schopnosti vyjadriť myšlienky nielen ústne, písomne, ale aj graficky. Učebnica obsahuje 32 pracovných listov, ktoré sú spojené v perforovanej väzbe. Tá umožňuje jednoduchú manipuláciu podľa požiadaviek na prácu s konkrétnym pracovným listom. K učebnici sú na webovej stránke vydavateľstva spracované aktivity k témam obsahu etickej výchovy a k pracovným listom. Učebnica zodpovedá inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu a je spracovaná podľa nových vzdelávacích štandardov.

Recenzie

Zatvoriť
Denník odvážneho bojka 16: Veľká šanca
Severské mýty

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Etická výchova pre 3. ročník ZŠ s VJM – pracovné listy (vyučovací jazyk maďarský) (E. Ivanová, Ľ. Kopinová, M. Otottová)